دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف و هیأت همراه اش از جریان کار اعمار مسجد جامع نیمروز

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۱:۳۱
اعمار مسجد

 
کابل، افغانستان: از شهر زرنج گزارش می رسد که قبل از ظهر امروز مولوی عبدالحکیم منیب وزير ارشاد، حج و اوقاف و هیأت همراه اش با رئیس ارشاد، حج و اوقاف ولایت نیمروز و تنی چند از مقامات آن ولایت از جريان کار اعمار مسجد جامع بزرگ ولايت نيمروز ديدار نمودند. وزیر ارشاد، حج و اوقاف در جریان این دیدار انجنیران و کارگران مسجد متذکره را مورد تفقد و نوازش قرارداده، گفتند: از برکت زحمات شبانروزی شماست که این مسجد در اسرع وقت اعمار می گردد.
این مسجد در دو طبقه به طور پخته و اساسی به هزینه ۷۸ میلیون افغانی توسط واحد عملیاتی ارگ مقام عالی ریاست جمهوری اعمار می گردد که در یک وقت گنجایش بیش از ۳ هزار تن نماز گزار را دارا می باشد و سنگ تهداب آن به تاریخ ۵ حوت ۱۳۹۷ توسط جلالتماب رئیس جمهور افغانستان با حضور داشت وزیر ارشاد، حج و اوقاف گذاشته شده بود
باید گفت که در این سفر وزیر ارشاد، حج و اوقاف را آقایان هریک: قاضی عبدالبصیر محبوبی، مولوی احمدگل دلاور رئیس اعتدال، شفیق الله احمدزی سکرتر مقام وزارت و محمد مجاهد عضو مسلکی تصحیح مجله پیام حق و شماری از علمای کرام همراهی می نمایند

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۳۷
Background image

دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با سران قوم قرغز

کابل، افغانستان: مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف امروز در دفتر کارشان با سران قوم قرغز دیدار نمودند.
نخست حاجی محمود رئیس شورای سرتاسری قوم متذکره و مشاور ریاست اجرائیه به. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۲۹
Background image

گذاشتن سنگ تهداب مسجد حضرت ابوبکر صدیق (رض) توسط وزیر ارشاد، حج و اوقاف.

یک شنبه، 29 ثور 1398

کابل، افغانستان: مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف امروز سنگ تهداب مسجد جامع حضرت ابوبکر صدیق (رض) را به زمین گذاشتند. بدین مناسبت محفل شکوهمندی در صحن. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۲۳
Background image

تمدید قرارداد انتقال پول متقاضیان حج میان وزارت ارشاد، حج و اوقاف و بانک ملی افغان.

امروز قرارداد چگونگی جمع آوری و انتقال پول متقاضیان حج سال 1398 میان مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف و احمد جاوید وفا رئیس هیأت عامل بانک ملی افغان در مقر وزارت ارشاد، حج و. . .

BACK TO NEWS