وزیر ارشاد، حج و اوقاف با جمعی از علماء، بزرگان قومی و جوانان شورای اجتماعی اهل تشیّع، در شهر زرنج دیدار نمودند

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۱:۳۸
دیدار با اهل تشیع

وزیر ارشاد، حج و اوقاف با جمعی از علماء، بزرگان قومی و جوانان شورای اجتماعی اهل تشیّع، در شهر زرنج دیدار نمودند.

کابل، افغانستان: از شهر زرنج گزارش می رسد که نخست یکتن از بزرگان شورای اجتماعی اهل تشّیع تشریف آوری آقای منیب و همکاران شان را به ولایت نیمروز خیرمقدم گفته و در رابطه به ایجاد اتحاد و همبستگی میان اقوام و مذاهب حنفی و جعفری در آن ولایت اظهار خورسندی نموده افزود: خواست مردم نیمروز ایجاد وحدت ملی، همدیگر پذیری و صلح پایدار در کشور بوده و ما از روند صلح و گفتگوهای بین الافغانی در کشور حمایت می کنیم. وی ضمنا برخی مشکلات شان را با آقای منیب شریک    ساختن.
سپس وزیر ارشاد، حج و اوقاف از استقبال و اظهار همکاری مردم متدین آن ولایت ابراز قدردانی نموده افزودند: با رعایت دساتیر دینی و اتخاذ تصامیم مدبرانه در برابر همه‌ ترفندهای بیگانگان یگانه چانس پیروزی، وحدت ملی و اتفاق اسلامی ماست.
آقای منیب برای رسیدن به مشکلات آنان از ناحیه کمبود بست در تکایا و مساجد وعده همکاری داده، افزودند: جلالتمآب رئیس جمهور وعده ازدیاد هزار بست امامان را به وزارت ارشاد حج و اوقاف سپرده اند؛ البته پس از منظوری این بست ها، برادران اهل تشیع در این ولایت حق اولویت را خواهند داشت. محفل با دعای خیر پایان یافت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۳۷
Background image

دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با سران قوم قرغز

کابل، افغانستان: مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف امروز در دفتر کارشان با سران قوم قرغز دیدار نمودند.
نخست حاجی محمود رئیس شورای سرتاسری قوم متذکره و مشاور ریاست اجرائیه به. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۲۹
Background image

گذاشتن سنگ تهداب مسجد حضرت ابوبکر صدیق (رض) توسط وزیر ارشاد، حج و اوقاف.

یک شنبه، 29 ثور 1398

کابل، افغانستان: مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف امروز سنگ تهداب مسجد جامع حضرت ابوبکر صدیق (رض) را به زمین گذاشتند. بدین مناسبت محفل شکوهمندی در صحن. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۲۳
Background image

تمدید قرارداد انتقال پول متقاضیان حج میان وزارت ارشاد، حج و اوقاف و بانک ملی افغان.

امروز قرارداد چگونگی جمع آوری و انتقال پول متقاضیان حج سال 1398 میان مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف و احمد جاوید وفا رئیس هیأت عامل بانک ملی افغان در مقر وزارت ارشاد، حج و. . .

BACK TO NEWS