اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

وزارت ارشاد، حج و اوقافو در نظر دارد، پروسه ثبت نام، ارزیابی و امتحان معلمین حجاج سال ۱۴۴۴هـ ق را در مرکز و تمام ولایات کشور آغاز نماید.

به همین اساس به اطلاع تمام علماء کرام، که دارای شرایط ذیل باشند:

۱. سند فراغت معتبر از علوم دینی (دوره کلان) داشته باشد.

۲. سیرت و صورتش با شریعت برابر باشد.

۳. توانایی خدمت به حجاج را داشته باشد.

رسانیده میشود، روز شنبه مؤرخ (۲۵ شعبان المعظم ۱۴۴۴هـ ق مطابق ۲۷ حوت ۱۴۰۱ هـ ش) الی ( ۵ رمضان المبارک ۱۴۴۴هـ ق مطابق ۷ حمل  ۱۴۰۲ هـ ش) همراه با دو قطعه عکس فعلی، اصل و کاپی اسناد تحصیلی و تذکره تابعیت جهت ثبت نام و اشتراک در امتحان معلمی حج، در مرکز به مجتمع حجاج و در ولایات به ریاست های ارشاد، حج و اوقاف مراجعه نمایند.

یادداشت:

۱. پروسه ارزیابی و امتحان به تاریخ ۷ رمضان المبارک ۱۴۴۴هـ ق مطابق ۹ حمل ۱۴۰۲ هـ ش، آغاز می شود و به هر ولایت بالنوبه اطلاع داده می شود.

۲. ارزیابی و امتحان علمای ولایات در ریاست های ارشاد، حج و اوقاف مربوطه، ارزیابی و امتحان ولسوالی های مربوطه ولایت کابل در ریاست ارشاد، حج و اوقاف ولایت کابل و ارزیابی امتحان نواحی در مجتمع حجاج صورت می گیرد.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۹:۱۲
Background image

اطلاعیه مطبوعاتی

به نماینده‌ گان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که طی محفلی با اشتراک هیئت رهبری این وزارت و حضور تعدادی از حجاج برنامه تادیه پول باقیمانده مصارف حج سال جاری را آغاز . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۱۳:۵۶
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد،حج واوقاف

قرار است ثبت نام جدید الشمولان ستاژتدریب ائمه وخطباء برای سال تعلیمی وتحصیلی سال (1402هـ ش) آغازگردد،بناءً به اطلاع شایقین علم ودانش، فارغان دوره کلان مدارس دینی رسانیده میشود تا . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۱۹:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

 به اطلاع آن عده حجاج محترم ولایات که در ذیل ذکر گردیده است رسانیده می شود، جهت طی مراحل اسناد سفر و تنظیم در پرواز های دهم و یازدهم، از کابل به مدینه منوره لطف نموده به روز سه شنبه . . .

بازگشت به اطلاعیه ها