د وزارت مقام ، ریسانو او مشاورینو د تیلفون ، وتس اپ او ایمل آدرسونو جدول

شماره

اسم

وظیفه

ایمل آدرس

نمبر تیلفون/وتس اپ

1 محمد قاسم حلیمی د ارشاد حج او اوقافو وزیر  Minister.MoHIA@mohia.gov.af 0202203547
2 دکتور امین الدین مظفری د وزارت د مسلکی معین . 020201338
3 الحاج ملا تاج محمد مجاهد د وزارت د اداری او مالی معین . 0202201337
4 محمد اسحق حیدری عرب د وزارت د دفتر مقام ریس Chiefofstaff@mohia.gov.af 0096654539776
5 حضرت محمد خلیل  د وزارت د مالی او اداری سرپرست ریس Admin.finance@mohia.gov.af 0775550945
6 الحاج محمد اجمل صدیقی د بشری منابیو سرپرست ریس  HR@mohia.gov.af 0744485818
7 قاضی فیض محمد مختار د فرضی حج ریس  Hajj@mohia.gov.af 0744089282
8 مولوی فضل الکریم سراجی د جوماتونو د انسجام ریس  Mosques@mohia.gov.af 0744320222
9 قاضی ریاض الله صابر د احتساب ریس  Ehtsab@mohia.gov.af 0744326252
10 محمد آصف مصباح د حسینیو ریس  Hussaineyas@mohia.gov.af 0744487828
11     Plan.policy@mohia.gov.af  
12 نور الله غفوری د مرکزی اوقاف ریس  Awqaf@mohia.gov.af 0708002471
13 استاد برکت الله سلیم د قاریانو ریس  Qaris.directory@mohia.gov.af 0771608957
14 مفتی سید حجت الله نجیح د مجمع علمی ریس  scientific.assembly@mohia.gov.af 0700081630
15 محمد شریف رباطی د تدقیق او اسلامی مطالعاتو ریس IslamicResearch@mohia.gov.af 0798911912
16 عبدالواجد مسعود د کورنی تفتیش ریس Internal.audit@mohia.gov.af 0785970045
17 مولوی رحیم الله حنفی د اسلامی تعلیماتو سرپرست ریس  Islamic.education@mohia.gov.af 0706698770
18 فضل محمد حسینی  د اطلاعاتو او عامه پوهاوی سرپرست ریس Fazal.hosaini@mohia.gov.af 0797305757
19 مولوی احمد گل دلاور د اعتدال د مرکز ریس Etidal@mohia.gov.af 0700173205
20 امام محمد مبشر د عمری او زیارتونو ریس  Umra@mohia.gov.af 0728223323
21 احمد شکیب شمس د تکنالوژی او معلوماتی آمریت سرپرست shekib.shams@mohia.gov.af 0747331000
22   سر پرست آمریت تدارکات Procurement@mohia.gov.af  
23 شکریه سلیمان خیل  د جندر آمری  Gender@mohia.gov.af 0747991717
24 فضل الرحمن رجبی د نظارت او ارزیابیو آمر S.assessment@mohia.gov.af 0700681251
25 محراب الدین دانش د جوماتونو او حسینیو مشاور Mehrab0093d@gmail.com 0744485868
26 الحاج غلام الدین کلانتری د اوقافو مشاور  Gh.kalantari@gmail.com 077412006
27 مولوی محمد حمیم حمیدی د وزارت مقام مشاور  m.hamim1979@gmail.com 0744454411
28 محمد قسیم اخند زاده د وزارت مقام مشاور  0 0700320131
29 استاد نقیب الله اثری د دینی چارو مشاور  athary0000@gmail.com 0744543355
30 استاد عبدالحمیط  د ینی تعلیماتو چارو مشاور  Muhit.azizi@gmail.com 0700247362
31 مولوی عبدالعزیز د تخنیکی او مسلکی مشاور  Abdulazizazizi01@gmail.com 0702692850
32 مولوی محمد شریف صادقی د فرهنګی چارو مشاور  0 0784833858
33 مبشر الله حقجو د قاریانو چارو مشاور  mubashirullahhaqjo@gmail.com 0791947096
34 مولوی محمد مجاهد د تدریب ایمی مشاور  Mummadmujahed934@gmail.com 0799293029