اجرای خدمات صادقانه برای تحکیم نظام اسلامی عبادت است

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱/۱۴ - ۹:۲۳
جلسه

چهارشنبه ۲۷، شعبان‌المعظم،۱۴۴۳ه.ق ۱۰حمل ۱۴۰۱ه.ش.

مطلب فوق را محترم شیخ الحدیث دکتور نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف در جلسه هیئت رهبری که امروز در مقر این وزارت دایر گردیده بود بیان داشت.

این جلسه با تلاوت آیات از کلام الله مجید آغاز سپس توسط سخنان عالمانه شیخ الحدیث دوکتور نور محمد ثاقب افتتاح گردید.

وزیر ارشاد، حج و اوقاف ضمن ابراز تحسین از اجراات کاری همه رؤساء و کارمندان مربوطه آنها علاوه کرد که به منظور پیشبرد بهتر امور، باید اخلاصمندانه وظایف خویش را ادامه داده، تا نتایج متوقعه را بدست آوریم.

نامبرده در ادامه افزود:" مسوولیت ها و وظایفی را ما که انجام میدهیم، عبادت پنداشته می‌شود، زیرا ما به نظام اسلامی خدمت می کنیم که با قربانی و جانفشانی هزاران شهید و مطابق احکام الهی روی کار آمده است و خدمت ما نه تنها جنبه دینی بلکه جنبه ملی و وطنی نیز دارد‌".

همچنان در این جلسه روی موضوعات ذیل:

بازنگری و تعدیل طرزالعمل عمره و زیارات و شرط‌نامه های مربوطه -- انکشاف سیستم مدیریتی و معلوماتی( دیتابیس) امور حجاج -- اجرای حقوق کادر علمی برای کارمندان مسلکی ریاست تدقیق و مطالعات علوم اسلامی-- مشکلات صرفیه گزاف آب وبرق مساجد و حسینیه ها-- ۰ازدیاد تشکیل انستیتوت تدریب ائمه_ تهیه و ترتیب مسوده پلان وزارت ارشاد، حج و اوقاف -- دریافت راه حل برای رفع مشکلات در جمع‌آوری عواید اوقافی -- اتخاذ تصمیم برای اجرای تعداد(۳۵۵) مورد قرارداد باقی مانده از سال ۱۴۰۰ بحث و تبادل نظر نمودند و تصامیم لازم اتخاذ گردید

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۲ - ۱۵:۳۹
Background image

دیدار تودیعی وزیر ارشاد، حج و اوقاف با عازمین بیت الحرام

مجتمع حجاج: ۲۱ جوزا ۱۴۰۱هجری شمسی ۱۲ ذوالقعدة ۱۴۴۳ هجری قمری

خبرهای دریافتی از مجتمع حجاج زون مرکز حاکیست که محفلی به مناسبت آغاز سفر نخستین کاروان حجاج کشور در مجتمع حجاج زون مرکز. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۷ - ۹:۲۲
Background image

آغاز دروس مناسک حج برای عازمین بیت الله الحرام در مرکز و ولایات

دوشنبه ۷ ذی‌القعده/ ۱۴۴۳هـ ق. که برابر است به ۱۶ جواز/۱۴۰۱، 

دروس مناسک امروز در مسجد مجتمع حجاج زوان مرکز به اشتراک مسئولین وزارت ارشاد، حج واوقاف، علمای کرام و جمعی کثیری ازعازمین. . .

جمعه ۱۴۰۱/۳/۶ - ۱۲:۵۰
Background image

عقد قرارداد رفت و برگشت حجاج سال 1443 هـ ق میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و شرکت هوایی کام ایر

 عقد قرارداد رفت و برگشت حجاج سال 1443 هـ ق میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و شرکت هوایی کام ایر پنجشنبه ۲۴ شوال المکرم/۱۴۴۳هـ ق.(۴جوزا۱۴۰۱هـ ش) قرارداد انتقال و برگشت حجاج سال روان میان. . .

BACK TO NEWS