سرپرست وزارت ارشاد، حج واوقاف در دفتر کارشان با سفیر کشور دوست و برادر ترکمنستان

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۸ - ۱۴:۵۶
ترکمنستان

کابل- افغانستان؛

شنبه ۱۷ عقرب

طی این دیدار محمد قاسم حلیمی سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف از روابط نیک وهمکاری های دوستانه دولت و مردم ترکمنستان قدردانی نموده و خواهان گسترش روابط فرهنگی و علمی بین دوکشور گردید.

سپس آقای اویزوف خواجه سفر گیدویچ سفیر ترکمنستان در کابل، روی مسایل و مشترکات فرهنگی و زبانی صحبت نموده و به نمایندگی کشور مطبوع شان وعده همکاری در عرصه های مختلف را به این وزارت سپرد موصوف به ادامه سخنان شان از نیت پاک و برادرانه و احساسات نیک مردم افغانستان اظهار قدردانی نمود، و روی بهبود و گسترش همکاری های دینی و مذهبی بین دوکشور تاکید کرد.

همچنان برای تقویه روابط بیشتر دینی وفرهنگی از سرپرست وزارت ارشاد،‌ حج اوقاف دعوت بعمل آورد تا در فرصت مناسب از کشور ترکمنستانن دیدن نماید.

دراخیر نشان امام ابوحنیفه رحمه الله علیه به عنوان تحفه به وی اهداگردید

.ملاقات با آرزوی ازدیاد روابط علمی بین دو کشور به پایان رسید .

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۹:۱۸
Background image

جلسه‌ هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس انسجام امور کابینه، اداره امور ریاست جمهوری

سه شنبه۲۳جدی ۱۳۹۹

این جلسه امروزبا حضور محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف، وحید حلیمیار رئیس انسجام امور کابینه و کارشناسان و هیئت همراه شان در وزارت ارشاد، حج و اوقاف برگزار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۹:۷
Background image

ملاقات جلالتماب وزیر ارشاد حج و اوقاف با وزیر دولت در امور شهدا و معلولین.

سه شنبه ۲۳ جدی ۱۳۹۹

قبل از ظهرامروز محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دفتر کارش با آقای لعل الدین آریوبی وزیر دولت در امور شهدا و معلولین پیرامون استراتژی ملی معلولیت و پلان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۲
Background image

دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با وزیر خارجه کشور ترکمنستان در کابل

کابل - محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف بعد از ظهر امروز، با رشید مردوف، وزیر امور خارجۀ ترکمنستان، معین آن وزارت و سفیر آن کشور در کابل دیدار و ملاقات نمودند.

در آغاز، وزیر. . .

BACK TO NEWS