معرفی زیارات و اماکن متبرکه "مدینه منوره" برای حجاج کشور

bakhshi_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۲۱:۲۲
اماکن مقدسه

 چهارشنبه، ۴ ذوالقعدة ۱۴۴۴ هـ ق مطابق ۳ جوزای۱۴۰۲هـ ش  صبح امروز بیشتر از یک هزار حاجی که به مدینه منوره مع الخیر مواصلت ورزيده اند، به صورت گروهی ذریعه بس های مدرن به زیارات و اماکن متبرکه این شهر جهت دیدار و ادای زیارت انتقال گردیدند. مساجد قباء، قبلتین، سبعه مساجد(خندق)، زیارت شهدای غزوه احد از جمله اماکن متبرکه مدینه منوره بوده که هر فرد مسلمان با دیدن آن بیشتر به یاد حضرت محمد(ص) و یاران فداکارش میفتد، حجاج با شور و احساسات عمیق در هریک از مکانهای فوق رفته و ازنزدیک در مورد آنها معلومات حاصل نمودند. در جریان معرفی اماکن فوق، معلمین حجاج در مورد ساحات مذکور به حجاج کرام معلومات همه جانبه داده و تمامی حجاج ضمن خواندن نماز های شکرانه برای آبادی کشور و تحکیم بیشتر نظام اسلامی افغانستان  دعاهای خیر نمودند. باید افزود که روند معرفی اماکن متبرکه برای سایر حجاج کشور به ترتیب صورت میگیرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۳۰ - ۹:۴۲
Background image

وزیر ارشاد، حج و اوقاف با تعدادی از شخصیت های علمی و فرهنگی افغان های خارج از کشور دیدار و گفتگو کرد

چهارشنبه ۸ شوال ۱۴۴۵ هجری قمری (۲۹ حمال ۱۴۰۳ هجری قمری)

شیخ‌الحدیث سرمحقق دکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر محترم ارشاد، حج و اوقاف، در دفترکار خود با تعدادی از شخصیت های علمی و فرهنگی. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۸ - ۱۱:۱۲
Background image

از سوی وزارت ارشاد، حج و اوقاف دوره های ترجمه و تفسیر قرآنکریم در(۲۶۰) مرکز بزرگ نظامی مع الخیر اختتام یافت

پنجشنبه ۲۵ رمضان المبارک ۱۴۴۵ هـ ق (۱۶ حمل ۱۴۰۳ هـ ش)

به اساس حکم مقام عالی ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان تحت رهبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف در (۲۶۰)مرکز بزرگ نظامی و رادیو. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۸ - ۱۰:۴۰
Background image

وزیر ارشاد، حج و اوقاف طی کنفرانس خبری سهمیه و مصارف حجاج سال روان را اعلان نمودند

سه شنبه ۱۶ رمضان المبارک ۱۴۴۵ هـ ق (۷ حمل ۱۴۰۳ هـ ش)

کابل، افغانستان: امروز وزیر ارشاد، حج و اوقاف طی کنفرانس خبری که در مرکز رسانه های حکومت، دایر گردیده بود سهمیه حج سال ۱۴۴۵ هـ ق. . .

BACK TO NEWS