اولین کاروان حجاج از مدینه منوره به مکه مکرمه مع الخیر مواصلت ورزيد

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۰ - ۹:۳۹
اولین کاروان حجاج

۹ ذوالحجة ۱۴۴۴ هـ ق مطابق ۸ ثور ۱۴۰۲ هـ ش

اولین کاروان حجاج از مدینه منوره بعد از ظهر امروز به مکه مکرمه مواصلت ورزيده و طی مراسمی از آنان در عماره( زاد الرحمه) استقبال صورت گرفت و تسکین گردیدند

محفل استقبالیه از سوی مسؤولین مکتب شؤون حجاج افغانستان و مکتب(۲۱) در عماره فوق الذکر با اهدای تحایف و دستهای گل برگزار گردید.

مولوی قطب‌العالم ثاقب، مسؤول کمیته سکن مکه مکرمه در پیوند به تسکین حجاج در آن شهر مقدس گفت: که عماره مذکور از نظر مسافه نزدیک بیت الله شریف موقعیت دارد و از نگاه امکانات رهایشی مدرن و به قیمت مناسب از سوی وزارت ارشاد، حج واوقاف به اجاره گرفته شده است. همچنین این عماره قبل از ورود حجاج توسط کمیته تسکین کنترول بررسی گردیده و از موجودیت همه امکانات و وسایل لازم رهایشی طبق مواد قرارداد، اطمینان حاصل و غرض جابجای حجاج تنظیم و آماده گردیده است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۱:۲۱
Background image

دومین جلسه کمیته تنظیم امور ارشادی و مسلکی مساجد برگزار شد

دومین جلسه‌ای ارشادی کمیته تنظیم امور مساجد

به ریاست شیخ الحدیث مولوی زر محمد حقانی معین مسلکی و اشتراک مولوی محمد نبی محمدی رئیس عمومی ارشاد و انسجام امور مساجد و مولوی محمد اشرف. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۲۱:۴۹
Background image

وزیر ارشاد، حج و اوقاف با معاون سفارت ایران در کابل ملاقات نمود

۵ ربیع الأول ۱۴۴۵هـ ق (۲۹ سنبله ۱۴۰۲هـ ش) شیخ الحدیث دوکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دفتر کارش با آقای سید حسن مرتضوی معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۷:۱۴
Background image

آغاز برنامه تأدیه پول باقی مانده مصارف حج، برای حجاج سال(۱۴۴۴هـ ق مطابق 1402هـ ش)

۲۷ صفر المظفر ۱۴۴۵ هـ ق (۲۱ سنبله ۱۴۰۲ هـ ش)

پروسه تادیه پول باقی مانده از مصارف حجاج امروز طی محفل در مرکز رسانه های حکومت به اشتراک شیخ الحدیث دکتورمولوی نورمحمد ثاقب وزیر ارشاد، حج. . .

BACK TO NEWS