اولین کاروان حجاج از مدینه منوره به مکه مکرمه مع الخیر مواصلت ورزيد

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۰ - ۹:۳۹
اولین کاروان حجاج

۹ ذوالحجة ۱۴۴۴ هـ ق مطابق ۸ ثور ۱۴۰۲ هـ ش

اولین کاروان حجاج از مدینه منوره بعد از ظهر امروز به مکه مکرمه مواصلت ورزيده و طی مراسمی از آنان در عماره( زاد الرحمه) استقبال صورت گرفت و تسکین گردیدند

محفل استقبالیه از سوی مسؤولین مکتب شؤون حجاج افغانستان و مکتب(۲۱) در عماره فوق الذکر با اهدای تحایف و دستهای گل برگزار گردید.

مولوی قطب‌العالم ثاقب، مسؤول کمیته سکن مکه مکرمه در پیوند به تسکین حجاج در آن شهر مقدس گفت: که عماره مذکور از نظر مسافه نزدیک بیت الله شریف موقعیت دارد و از نگاه امکانات رهایشی مدرن و به قیمت مناسب از سوی وزارت ارشاد، حج واوقاف به اجاره گرفته شده است. همچنین این عماره قبل از ورود حجاج توسط کمیته تسکین کنترول بررسی گردیده و از موجودیت همه امکانات و وسایل لازم رهایشی طبق مواد قرارداد، اطمینان حاصل و غرض جابجای حجاج تنظیم و آماده گردیده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۷ - ۲۲:۴۱
Background image

وزیر ارشاد، حج و اوقاف درشهر استانبول ترکیه با رئیس اتحاد عالمی علماء مسلمین دیدار نمود

چهار شنبه ۷ ذوالقعدة الحرام ۱۴۴۵ هـ ق مطابق ۲۶ ثور۱۴۰۳ هـ ش

شیخ الحدیث سرمحقق قضاوتپوه دکتور مفتی نورمحمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف بعد از اختتام  کنفرانس مشورتی علماء جهان اسلام با. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۷ - ۷:۳۸
Background image

دیدار معین مسلکی و رئیس بعثه مدینه منوره با حجاج

سه شنبه ۶ذوالقعده ۱۴۴۵ هـ ق مطابق ۲۵ ثور ۱۴۰۳ هجری شمسی

محترم شیخ زرمحمد"حقانی" معين  مسلکى ورئیس بعثه مدینه منوره در باغ (نخلستان عبدالرحمن بن عوف) درمدینه منوره با جمعی از حجاج کشور. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۶:۵۷
Background image

ملاقات وزیر ارشاد، حج و اوقاف با رئیس اداره امور دینی(دیانت) ترکیه

سه شنبه ۶ ذوالقعدة الحرام ۱۴۴۵ هـ ق مطابق ۲۵ ثور۱۴۰۳ هـ ش

شیخ الحدیث سرمحقق قضاوتپوه دکتور مفتی نورمحمد ثاقب با پروفیسور دکتور علی ارباش رئیس عمومی اداره امور دینی(دیانت) در شهر. . .

BACK TO NEWS