پیام تسلیت

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۸
پیام تسلیت

با تآسف اطلاع حاصل نمودیم که دشمنان مردم افغانستان به ادامه خلق فجایع و جنایت های نابخشودنی گذشته یکبار دیگر با حمله و شهید ساختند چند تن از خواهران ننگرهاری که کارمندان تلویزیون انعکاس بودند فاجعه آفریدند

اِنَّالِلَه وَاِنَّااِلَيْهِ رَاجِعُوْنَ

وزارت ارشاد، حج و اوقاف این عمل جنایت بار و فجیع را که علیه زنان( مظلوم ترین قشر جامعه) انجام داده اند را نه تنها به شدیدترین الفاظ تقبیح می نماید بلکه این حمله را خلاف ارزش های اسلامی و موازین اخلاقی و خلاف فرهنگ انسانی و افغانی دانسته و آن را حمله بر آزادی بیان و جامعه‌ی مردم سالار در افغانستان تلقی می نماید.

رهبری وزارت برای شهیدای این حادثه المناک از بارگاه الله متعال جنت فردوس استدعا نموده، به خانواده شهدا و بستگان شان، مقام ولایت ننگرهار و خانواده مطبوعات کشور تسلیت عرض می نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۱۵:۵۱
Background image

فتوای شرعی در مورد صدقه فطر

بسم الله الرحمن الرحيم

فتوی در مورد صدقه فطر ماه مبارک رمضان سال 1442 هـ - ق، مطابق به 1400هـ‌ ـ ش يكي از احكام متعلق به ماه مبارك رمضان، وجوب صدقه فطر بر مسلمانان دارای استطاعت مالى. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۱۲:۳۸
Background image

آغاز دور سوم و مرحله نهایی مسابقات حفظ قرانکریم

 پنجشنبه ۱۶ ثور این محفل که با اشتراک دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی، هیئات رهبری وزارت، علماء و حفاظ کرام برگزار گردیده است در آن متسابقین که در سطح زون ها به مرحله نهایی راه یافته. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۱۰:۱۱
Background image

دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با سفیر کشور جمهوری اسلامی ایران در کابل

یکشنبه ۱۲ ثور

امروز محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دفتر کارش با آقای داکتر بهادر امینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در مورد تقویت روابط مذهبی و فرهنگی دو کشور دیدار و ملاقات. . .

BACK TO NEWS