پیام تسلیت وزیر ارشاد ، حج و اوقاف و هئیات رهبری

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۲:۴۴
پیام تسلیت

 با تأسف فراوان اطلاع نمودیم که قاری عبدالصمد هاشمی یکتن از مدیران توانا و مدبر ریاست انسجام امور مساجد که هفته پیش در اثر حادثه دلخراش انفجار ماین مقناطیسی موتر حامل شان شدیدا مجروح گردیده بود, عصر امروز در بستر مریضی در شفاخانه جان را به جان آفرین سپرد و جام شهادت را نوشید. انا لله و انا الیه راجعون. قرار است تا جنازه مرحومی به ساعت دو امشب از منزل شان برداشته شده و فردا ساعت سه بعد از ظهر در حضیره آبائی شان در ولایت بغلان به خاک سپرده شود. رهبری و کارمندان وزارت ارشاد، حج و اوقاف از خداوند بزرگ برای خانواده شان صبر جمیل و اجر جزیل و برای شهید فردوس برین را تمنا می نمایند. با احترام.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲ - ۰:۱۱
Background image

قرار است به تعداد ۱۵۰ محراب مسجد در ولسوالی های کشور اعمار گردد.

   جلالتماب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم اختتامیۀ سپموزیم بین المللی امام اعظم ابوحنیفه (رح) که در تالار لویه جرگه برگزار گردیده بود، اشتراک و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۱ - ۹:۴۸
Background image

سیمینار دو روزه آموزشی برای مرشدین و ناظمین  حجاج سال ۱۳۹۸


۳۱ جوزا سال ۱۳۹۸
به منظور ارایه خدمات بموقع، مؤثر و فراهم آوری تسهیلات برای حجاج کرام در پروسه حج سال جاری وزارت ارشاد، حج و اوقاف با طرح برنامه ها و پلان های موثر آماده گی های مقدماتی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۲۳:۱۶
Background image

تدویرنخستین سمپوزیم بین المللی امام اعظم ابوحنیفه رحمه الله در کابل

  نخستین سمپوزیم بین المللی امام اعظم ابو حنیفه رحمه الله با حضور مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف، اعضای کابینه، شورای ملی، ستره محکمه، استادان پوهنتونها، علمای کرام و. . .

BACK TO NEWS