اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

 وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد برای حج سال جاری ۱۴۴۵هـ ق ثبت نام جدید نماید. به همین منظور به اطلاع عموم اشخاصی که در مرکز و ولایات قصد ادای حج را داشته باشند، جهت ثبت نام حج برای سال ۱۴۴۵هـ سر از روز شنبه مورخ ۸/رجب/۱۴۴۵ هـ ق مطابق ۳۰/جدی/۱۴۰۲هـ ش، الی تاریخ ۲۰/رجب/۱۴۴۵هـ ق مطابق ۱۲/دلو/۱۴۰۲هـ ش، در مرکز به مجتمع حجاج واقع دامنه تپه مرنجان چهارراهی ملی بس، مکروریان کهنه و در ولایات به ریاست های ارشاد، حج و اوقاف مربوطه با اصل و کاپی تذکره و دو قطعه عکس فعلی به اندازه ((4×3 خویش تشریف آورده، ثبت نام نمایند. نوت: شایقین حج، مربوط ولسوالی های ولایت کابل جهت ثبت نام به ریاست ارشاد، حج و اوقاف ولایت کابل مراجعه نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۹:۷
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

 وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد برای حج سال جاری ۱۴۴۵هـ ق ثبت نام جدید نماید. به همین منظور به اطلاع عموم اشخاصی که در مرکز و ولایات قصد ادای حج را داشته باشند، جهت ثبت نام حج برای . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۶
Background image

نمایندگان محترم رسانها !

رهبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که دور فراغت ستاژ امامت، انستیتوت تدریب الائمه، ششمین دور فراغت آموزش زبان عربی و اختتام مسابقه سیرة النبی صلی الله علیه وسلم را طی محفل . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۹:۱۲
Background image

اطلاعیه مطبوعاتی

به نماینده‌ گان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که طی محفلی با اشتراک هیئت رهبری این وزارت و حضور تعدادی از حجاج برنامه تادیه پول باقیمانده مصارف حج سال جاری را آغاز . . .

بازگشت به اطلاعیه ها