اعلامیه وزارت ارشاد، حج و اوقاف!

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۸ - ۱۳:۱۷
اعلامیه

حامدالحق، ضعیف حافظه از مدرسه حقانی پاکستان، که سطح علمی او کمتر از یک دانشجوی تازه کار است ، به نمایندگی از حکومت ها و پیرامون مسائل مربوط به افغانستان صحبت می کند.
وزارت ارشاد، حج و اوقاف سخنان کودکانه این فرد ضعیف را به شدت محکوم کرده و آن را دخالت صریح در امور افغانستان تحت هدایت برخی نهادهای استخباراتی می داند.
برای جهانیان روشن است که آژانسهای استخباراتی کشور همسایه همیشه از طریق این مدارس جنگ را در کشور ما دامن می زنند.
این در حالی است که همه گروه های تروریستی این مدارس دینی را برای آموزش و ترویج دهشت افگنی بستر مناسب اختیار نموده و اعمال ترورستی را از این مخفیگاه ها راه اندازی می نمایند، برای مردم مسلمان و متدین افغانستان روشن است که همه یی گروه های تروریستی در کشور همسایه فعالیت می کنند، مردم متدین این کشور هرگز فریب اظهارات بی اساس چنین افراد ضعیف و نادان را نمی خورند.
وزارت ارشاد، حج و اوقاف از کنسل نظریاتی اسلامی پاکستان رسما می خواهد که مواضع رسمی خود را در مورد اظهارات کودکانه موصوف روشن نماید، که آیا به نمایندگی از آنها صحبت کرده است؟. و آیا او این اظهارات در حالت آگاهی کامل نموده است؟ زیرا چنین عباراتی را شخص عاقل یا عالم نمی تواند بیان کند

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۹:۱۸
Background image

جلسه‌ هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس انسجام امور کابینه، اداره امور ریاست جمهوری

سه شنبه۲۳جدی ۱۳۹۹

این جلسه امروزبا حضور محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف، وحید حلیمیار رئیس انسجام امور کابینه و کارشناسان و هیئت همراه شان در وزارت ارشاد، حج و اوقاف برگزار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۹:۷
Background image

ملاقات جلالتماب وزیر ارشاد حج و اوقاف با وزیر دولت در امور شهدا و معلولین.

سه شنبه ۲۳ جدی ۱۳۹۹

قبل از ظهرامروز محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دفتر کارش با آقای لعل الدین آریوبی وزیر دولت در امور شهدا و معلولین پیرامون استراتژی ملی معلولیت و پلان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۲
Background image

دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با وزیر خارجه کشور ترکمنستان در کابل

کابل - محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف بعد از ظهر امروز، با رشید مردوف، وزیر امور خارجۀ ترکمنستان، معین آن وزارت و سفیر آن کشور در کابل دیدار و ملاقات نمودند.

در آغاز، وزیر. . .

BACK TO NEWS