تهیه ده ها جلد کتب مختلف دینی برای غنامندی کتابخانه دارالافتاء ریاست مجمع علمی

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۸ - ۱۲:۲۷
دارالفتاح

مؤرخ، ۱۳ ربیع‌الثانی۱۴۴۴ه.ق.(۱۷ عقرب۱۴۰۱ ه.ش)

 

از اثر توجه خاص مقام وزارت ارشاد، حج واوقاف و تلاش مسئولان ریاست مجمع علمی جهت غنامندی کتابخانه دارالافتاء این وزارت تعدادی زیادی از کتب مختلف دینی که شامل: تفاسیر، علم حدیث، فتاوی، علم لغت و سایر کتب دینی می شود به قمیت دوصد هزار افغانی تهیه و بعد از ظهر امروز به کتابخانه دارالافتاء انتقال و مورد استفاده علمای کرام و کارمندان این وزارت قرار داده شد.

در محفلی که به همین مناسبت در کتابخانه فوق الذکر تدویر گردیده بود محترم مفتی محمد نعمان ثاقب رئیس مجمع علمی این وزارت گفت: برای تقویت و ارتقای سطح علمی ومسلکی اعضای دارالافتاء و علمای کرام و جهت غنامندی کتابخانه این دارالافتاء و از اثر توجه مقام محترم وزارت ده ها جلد کتب مختلف النوع دینی متداول و غیر متداول خریداری گردیده است.

نامبرده در ادامه افزود که ریاست مجمع علمی با شماری از کشور های اسلامی در رابطه به تدارک کتب دینی نیز از نزدیک گفتگو نموده و لست عناوین کتب را جهت تدارک با آنها شریک نمودیم موصوف افزود این ریاست در نظر دارد که در آینده نیز بر غنی سازی و افزودی کتب معتبری دینی براین دارالافتا تلاش نماید

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۸ - ۱۲:۲۷
Background image

تهیه ده ها جلد کتب مختلف دینی برای غنامندی کتابخانه دارالافتاء ریاست مجمع علمی

مؤرخ، ۱۳ ربیع‌الثانی۱۴۴۴ه.ق.(۱۷ عقرب۱۴۰۱ ه.ش)

 

از اثر توجه خاص مقام وزارت ارشاد، حج واوقاف و تلاش مسئولان ریاست مجمع علمی جهت غنامندی کتابخانه دارالافتاء این وزارت تعدادی زیادی از. . .

شنبه ۱۴۰۱/۸/۷ - ۹:۵۰
Background image

جريان پرداخت پول باقی مانده حجاج از طرف وزارت ارشاد، حج واوقاف روبه اختتام است.

وزارت ارشاد، حج و اوقاف عالی ترین نهاد دینی در سطح کشور بوده و متعهد به ارایه خدمات بزرگ دینی برای هموطنان عزیز می باشد، این وزارت مصمم است که به توفیق الله متعال بتواند با استفاده از. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲۳ - ۱۵:۲۹
Background image

معرفی معین انسجام عرفان و اماکن مقدس برای وزارت ارشاد، حج و اوقاف ا.ا.ا.

مؤرخ۱۶ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ / ۲۰ میزان۱۴۰۱

معین انسجام عرفان و اماکن مقدس امروز طی محفلی به کارمندان این وزارت معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل که به این مناسبت در مجتمع حجاج زون مرکز. . .

BACK TO NEWS