توزیع بسته های کمکی جمهوری ترکیه به همکاران وزارت.

bakhshi_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱/۱۶ - ۱۳:۳۸
توزیع کمک

توزیع بسته های کمکی جمهوری ترکیه به همکار وزارت ارشاد، حج و اوقاف دوشنبه، مؤرخ ۳ رمضان‌المبارک/۱۴۴۳ه.ق. مصادف به ۱۵ حمل /۱۴۰۰ه.ش. معاون سفارت ترکیه به تعداد ۷۰۰ بسته مواد ارتزاقی را طی محفلی در مجتمع حجاج زون مرکز برای مستحقین که از سوی وزارت ارشاد، حج و اوقاف شناسایی وتشخیص گردیده بود توزیع نمود. در محفلی که به همین منسبت در مجمتع حجاج زون مرکز دایر گردیده بود، برعلاوه از رؤسای وزارت ارشاد، حج و اوقاف، معاون سفارت ترکیه مقیم کابل و هیئت همراه اش اشتراک داشتند. مولوی عبدالولی حقانی رییس مالی و اداری وزارت ارشاد، حج و اوقاف حضور مهمانان را خیر مقدم عرض نموده، از کمک های دوامدار حکومت، نهاد های مدد رسان و مردم ترکیه اظهار امتنان و سپاسگزاری نمود. نامبرده علاوه کرد که وزارت ارشاد، حج واوقاف منحیث نهاد معتبر دینی کشور کمک های صورت گرفته را به بهترین وجه برای مستحقین آن توزیع می نماید. علی تولگا کوجاتپی معاون سفارت ترکیه مقیم کابل کمک کشور شان را مصداق دوستی و برادری با ملت رنجدیده افغانستان در این برهه حساس دانسته گفت که این کمک ها در بخش مختلف ادامه می یابد نامبرده افزود که این کمک ها به همکاری نهادهای مدد رسان جمع‌آوری می گردد. در اخیر بسته های کمکی کشور ترکیه برای مستحقین توزیع گردید. 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۲ - ۱۵:۳۹
Background image

دیدار تودیعی وزیر ارشاد، حج و اوقاف با عازمین بیت الحرام

مجتمع حجاج: ۲۱ جوزا ۱۴۰۱هجری شمسی ۱۲ ذوالقعدة ۱۴۴۳ هجری قمری

خبرهای دریافتی از مجتمع حجاج زون مرکز حاکیست که محفلی به مناسبت آغاز سفر نخستین کاروان حجاج کشور در مجتمع حجاج زون مرکز. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۷ - ۹:۲۲
Background image

آغاز دروس مناسک حج برای عازمین بیت الله الحرام در مرکز و ولایات

دوشنبه ۷ ذی‌القعده/ ۱۴۴۳هـ ق. که برابر است به ۱۶ جواز/۱۴۰۱، 

دروس مناسک امروز در مسجد مجتمع حجاج زوان مرکز به اشتراک مسئولین وزارت ارشاد، حج واوقاف، علمای کرام و جمعی کثیری ازعازمین. . .

جمعه ۱۴۰۱/۳/۶ - ۱۲:۵۰
Background image

عقد قرارداد رفت و برگشت حجاج سال 1443 هـ ق میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و شرکت هوایی کام ایر

 عقد قرارداد رفت و برگشت حجاج سال 1443 هـ ق میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و شرکت هوایی کام ایر پنجشنبه ۲۴ شوال المکرم/۱۴۴۳هـ ق.(۴جوزا۱۴۰۱هـ ش) قرارداد انتقال و برگشت حجاج سال روان میان. . .

BACK TO NEWS