دیدار وزیر ارشاد حج و اوقاف با علمای اهل تشیع ولایت هرات.

bakhshi_admin
شنبه ۱۳۹۹/۳/۲۴ - ۱۱:۳۱
سفر هرات

دیدار وزیرارشاد، حج واوقاف با علمای اهل تشیع ولایت هرات وزیر ارشاد، حج و اوقاف به ادامه سفر شان به هرات با علمای اهل تشیع آن ولایت دیدار نمودند. مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف طی این دیدار در رابطه به انسجام و هماهنگی علمای کرام در شرایط کنونی تاکید نموده و نقش علما را در امر آگاهی دهی پیرامون ویروس کرونا و تامین صلح و اخوت اسلامی برجسته ساخت. بعدا مولانا عبدالهادی وثیقی، حاجی محمد آغای روحانی، محمد سید رضا زاده عضو شورای اخوت اسلامی، آقای احمد علی جبریلی و محمد حسین عظمی به نمایندگی از سایرین در رابطه به ازدیاد تشکیل علما و رسمی ساختن مساجد، ازدیاد سهم ناظمین، اعمار تکیه خانه ها و مساجد پیشنهادات خویش را به مقام وزارت ارایه نمودند. سپس مولوی عبدالحکیم منیب ضمن استماع صحبت ها و پیشنهادات مطروحه علما گفتند: در سال ۱۳۹۸ برای رسمی ساختن مساجد و ازدیاد تشکیل علمای کرام در حدود یکهزار بست رسمی به اثر سعی و تلاش رهبری وزارت افزود شده است و قبلا سهمیه ولایت هرات مشخص و از طریق ریاست ارشاد، حج و اوقاف این ولایت فرستاده شده است، با آن هم سعی داریم تا تشکیل علما را بیشتر سازیم، ایشان روی سایر موارد به تفسیر صحبت نموده و در رابطه به حل مشکلات علما هدایات لازم را به ریاست ارشاد، حج و اوقاف ولایت هرات سپردند. 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۲:۴۶
Background image

تدویر جلسه هیئت رهبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف

قبل از ظهر امروز جلسه یی هیئت رهبری تحت نظر مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف با حضور دوکتور امین الدین مظفری معین مسلکی، استاد تاج محمد مجاهد معین اداری و مالی، روسای ریاست. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۲:۴۲
Background image

جلسه یی الکترونیکی سازی سیستم پروسه حج دایر گردید.

به سلسله جلسات قبلی پیرامون الکترونیکی سازی پروسه حج امروز نیز جلسه با اشتراک مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج واوقاف، دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی، هیئت رهبری وزارت، مسوولین. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۹ - ۱۱:۸
Background image

ملاقات وزیر ارشاد، حج واوقاف با سفیر کشور شاهی عربستان سعودی در کابل

قبل از ظهر امروز مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف با سفیر کبیر کشور سعودی آقای جاسم محمد الخالدی در دفتر کارش دیدار و ملاقات نمودند.

دراین نشست هردو جانب روی موضوعات عملی. . .

BACK TO NEWS