ملاقات جلالتماب وزیر ارشاد حج و اوقاف با سفیر جدید چین در کابل

bakhshi_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۱۶
چین

مولوی عبدالحکیم منیب تقرر آقای وانگ یو را به صفت سفیر جدید جمهوری خلق چین در افغانستان تبریک گفت و چین را از دوستان و متحدان نزدیک افغانستان خواند. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود از کمک‌ها و روابط نیک جمهوری خلق چین برای افغانستان نیز تشکر و قدردانی کرد.

آقای منیب با آرزوی موفقیت برای سفیر جدید چین، ابراز امیدواری نمود تا روابط فرهنگی و همکاری میان این وزارت و کشور چین در جریان ماموریت وی بیش‌تر از پیش استحکام یابد.

 

آقای یو با قدردانی از استقبال گرم وزیر ارشاد حج و اوقاف، روابط میان دو کشور را تاریخی، حسنه و استوار بر ارزش‌ها و منافع مشترک خواند.

 

آقای یو همچنان ابراز امیدواری کرد که بتواند در دوران وظیفه‌ی خود در افغانستان در تحکیم و گسترش روابط میان دو کشور نقش موثری ایفا نماید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳
Background image

ملاقات وزیر ارشاد، حج و اوقاف با وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی


مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج واوقاف با آقای محمد فهیم هاشمی سرپرست وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی روی تکمیل الکترونیکی سازی پروسه حج دیدار و صحبت نمودند.
در این ملاقات که عده. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۱
Background image

امضای تفاهم نامه بین وزارت ارشاد حج و اوقاف و پوهنتون خصوصی سلام

تفاهمنامه همکاری بین وزارت ارشاد، حج و اوقاف و پوهنتون سلام طی محفلی دیروز تفاهمنامه همکاری دو جانبه میان وزارت ارشاد حج وک اوقاف و پوهنتون سلام در دفتر دکتور امین الدین مظفری معین. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۳
Background image

دست نویس قران کریم توسط یکتن از خواهران

قرآن کریم توسط یکتن از خواهران مسلمان دست نویس شد رهبری وزارت ارشاد، حج واوقاف از زحمات لیما بنت عبدالحکیم یکتن از محصلین پوهنتون استقامت که مصحف قرآنکریم راباخط زرین نوشته است تقدیر. . .

BACK TO NEWS