ملاقات جلالتماب وزیر ارشاد حج و اوقاف با سفیر جدید چین در کابل

bakhshi_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۱۶
چین

مولوی عبدالحکیم منیب تقرر آقای وانگ یو را به صفت سفیر جدید جمهوری خلق چین در افغانستان تبریک گفت و چین را از دوستان و متحدان نزدیک افغانستان خواند. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود از کمک‌ها و روابط نیک جمهوری خلق چین برای افغانستان نیز تشکر و قدردانی کرد.

آقای منیب با آرزوی موفقیت برای سفیر جدید چین، ابراز امیدواری نمود تا روابط فرهنگی و همکاری میان این وزارت و کشور چین در جریان ماموریت وی بیش‌تر از پیش استحکام یابد.

 

آقای یو با قدردانی از استقبال گرم وزیر ارشاد حج و اوقاف، روابط میان دو کشور را تاریخی، حسنه و استوار بر ارزش‌ها و منافع مشترک خواند.

 

آقای یو همچنان ابراز امیدواری کرد که بتواند در دوران وظیفه‌ی خود در افغانستان در تحکیم و گسترش روابط میان دو کشور نقش موثری ایفا نماید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۲۴
Background image

معرفی سرپرست ریاست پالیسی و پلان وزارت ارشاد، حج و اوقاف به کارمندان آن ریاست

به اساس پیشنهاد این وزارت و منظوری ریاست جمهوری محمد کاظم کریمی به حیث سرپرست ریاست پالیسی و پلان دربست 2 الی رقابت آزاد از طریق کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی تقررحاصل نموده. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۱۶
Background image

ملاقات جلالتماب وزیر ارشاد حج و اوقاف با سفیر جدید چین در کابل

مولوی عبدالحکیم منیب تقرر آقای وانگ یو را به صفت سفیر جدید جمهوری خلق چین در افغانستان تبریک گفت و چین را از دوستان و متحدان نزدیک افغانستان خواند. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود از کمک‌ها. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۴:۰
Background image

اشتراک مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دومین اجلاس رهبران مذهبی جهان در باکو

دومین اجلاس رهبران مذهبی جهان با حضور چهره‌های سیاسی، ملی، علمی و مذهبی از کشورهای مختلف، نمایندگان سازمان‌های بین المللی به مدت دو روز، پنجشنبه و جمعه در باکو پایتخت آزربایجان برگزار. . .

BACK TO NEWS