مکافات و مجازات از اصول اساسی هر اداره است

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۰
معهد عالی قرات

امروز دوکتور امین الدین مظفری، معین مسلکی و سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف با اعطای لوح تقدیر از خدمات ارزنده و زحمات شبانه روزی منسوبین انستیتوت معهد عالی قراءات ستایش نمود.

کمتر از سه سال می شود که انستیتوت معهد عالی قراءات تاسیس گردیده است تلاش و پشت کار مسوولین، این نهاد را به جایگاه ویژه درمیان سایر دانشگاه های ملی و مدارس رسمی قرارداده است و درین اواخر اولین دور قراء مسلکی و متخصص از این نهاد تحصیلی فارغ گردیدند.

این معهد با داشتن امکانات مدرن از قبیل سوند سیستم، کمپیوتر لب مجهز، پروجکتور و استودیوی تمرین قراءات در چوکات ریاست امور قراء وزارت ارشاد، حج و اوقاف، حفاظ فارغ صنوف دوازدهم را جذب نموده بعد از دوسال تحصیل و اخذ تخصص در قراءات سبعه عشره از مقطع نیمه عالی تقدیم جامعه می نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۱۲:۴۱
Background image

مولوی انصاری در مناظره علمای هرات حاضر نگردید.

اخیرا علمای فاضل و معزز ولایت دانش پرور و مثقف هرات از مولوی انصاری دعوت نموده که درحضور آنها در یک برنامه رسانه یی پیرامون اظهارات غیرمسوولانه اخیر خویش حاضر به مناظره شده و درخصوص. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۱۴:۱۶
Background image

اعلامیه وزارت ارشاد، حج و اوقاف در پیوند به اظهارات اخیر آقای انصاری هرات

وزارت ارشاد حج واوقاف اظهارات اخیر انصاری را خلاف اصول و موازین شریعت اسلام و مخالف با تمام قوانین نافذه کشور دانسته، بیانات غیر مسئولانه و مغرضانه او را شدیدا محکوم وتقبیح می نماید.

د. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۰:۱
Background image

صحبت وزیر ارشاد حج و اوقاف با سفرای افغانستان در کشور های اسلامی

پنجشنبه ٣٠ دلو ١٣٩٩

کابل، افغانستان؛ امروز محمد قاسم حلیمی وزیر وزارت ارشاد، حج و اوقاف در حالیکه محمد حنیف اتمر وزیر امور خارجه نیز حاضر بود با ۳۶ سفیر جمهوری اسلامی افغانستان مقیم. . .

BACK TO NEWS