پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (پطرول و دیزل) بابت سال مالی 1398

bakhshi_admin

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، که وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد، پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (پطرول و دیزل) بابت سال مالی 1398 مربوط وزارت را به شرکت مسعود نور لمیتد جواز شماره (13563) آدرس شرکت: چهارراهی حوزه 4، مرکز کابل، کابل، به قیمت مجموعی (5,915,760) پنج میلیون و نه صد و پانزده هزار و هفتصد و شصت افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند، میتوانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تهیه و تدارکات وزارت ارشاد، حج و اوقاف وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

جمعه ۱۳۹۸/۶/۱ - ۰:۱
Background image

تهیه و تدارک مقدار (32500) کیلو گرام گاز مایع مورد ضرورت وزارت و ریاست های مربوطه

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک مقدار (32500) کیلو گرام گاز مایع مورد ضرورت وزارت و ریاست های مربوطه این وزارت، . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۹:۱۲
Background image

پروژه تهیه و تدارک مقدار (۲۱۶۰) متر مربع فرش جای نمازی برای مسجد شریف جامع ولسوالی زرمت ولایت پکتیا

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک مقدار (۲۱۶۰) متر مربع فرش جای نمازی برای مسجد شریف جامع ولسوالی زرمت ولایت پکتیا . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۰:۱۳
Background image

پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (پطرول و دیزل) بابت سال مالی 1398

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، که وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد، پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (پطرول و دیزل) بابت سال . . .

Back to tenders