آغاز ثبت نام داوطلبان امتحان معلمین حجاج سال۱۴۴۴ هـ ق

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۹:۲۶
امتحان معلمین

۲۵ شعبان‌المعظم ۱۴۴۴ هـ ق مطابق ۲۷ حوت ۱۴۰۱ هـ ش

امروز روند ثبت نام کاندید معلمین پروسه حج سال روان هجری قمری در مرکز و ٣٤ ولایت کشور آغاز گردید.

صدها تن از شیوخ و علمای کرام واجد شرایط در این روند امروز در مرکز وولایات جهت اشتراک در امتحان و احراز سمت معلم حجاج ثبت نام نمودند

رهبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف جهت فراهم آوری سهولت و شفافیت در پروسه حج امسال معلمین حجاج را از طریق رقابت آزاد و با درنظرداشت شرایط معينه جذب می نماید

 مرحله ثبت نام در پروسه امتحان معلمین حج سال۱۴۴۴هجری قمری امروز از نواحی شهر کابل در مجتمع حجاج زون مرکز با حضور ده ها تن از شیوخ و علمای کرام آغاز گردید.

رئیس عمومی مالی و اداری وزارت ارشاد، حج و اوقاف در پیوند به آغاز مرحله ثبت نام گفت که این روند به تاریخ ۲۵ ماه شعبان آغاز الی ۵ ماه رمضان ادامه می یابد.

بعداً پروسه امتحان در مرکز و ریاست های ارشاد، حج و اوقاف ولایات برگزار می گردد و علمای کرامی که سند تحصیلی(دوره کلان) داشته باشند، سیرت وصورت شان به شریعت برابر بوده باشد و بتوانند خدمات لازم برای حجاج را انجام دهند بعد ازسپری نمودن امتحان، به حیث معلمین حجاج استخدام میگردند

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۰ - ۹:۳۹
Background image

اولین کاروان حجاج از مدینه منوره به مکه مکرمه مع الخیر مواصلت ورزيد

۹ ذوالحجة ۱۴۴۴ هـ ق مطابق ۸ ثور ۱۴۰۲ هـ ش

اولین کاروان حجاج از مدینه منوره بعد از ظهر امروز به مکه مکرمه مواصلت ورزيده و طی مراسمی از آنان در عماره( زاد الرحمه) استقبال صورت گرفت و. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۱۰:۱
Background image

دیدار رئیس بعثه مدینه منوره با رئیس شرکت موسم المدینه

۷ ذوالقعدة ۱۴۴۴ هـ ق مطابق ۶ جوزای ۱۴۰۲ هـ ش

مولوی شهاب الدین ثاقب رئیس بعثه مدینه منوره با محمد قصلی علی آل مساعد ، رئیس "موسم المدینه المنزل السیاحیة"، در دفتر بعثه حج افغانستان در. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۱۷:۳۷
Background image

آغاز پرواز های حجاج از زون غرب به مدینه منوره یکشنبه 8 ذوالقعده 1444 هـ ق مطابق 7 جوزا 1402 هـ ش

نخستین کاروان حجاج زون غرب روز یکشنبه امروز رهسپار سرزمین وحی گردیدند محفلی که به همین مناسبت در میدان هوائی خواجه عبدالله انصاری برگزار شده بوده درآن مولوی نجیب الله(کروخی) رئیس ارشاد،. . .

BACK TO NEWS