اشتراک معین اداری و مالی وزارت ارشاد، حج و اوقاف در سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۲ - ۱۲:۸
سفر معین به تهران

۱۷ ربیع الأول ۱۴۴۵هـ ق مطابق ۱۰ میزان ۱۴۰۲هـ ش

محترم مولوی عارف الله عارف معین اداری و مالی وزارت ارشاد، حج و اوقاف بنابه دعوت رسمی جمهوری اسلامی ایران و به منظور اشتراک در سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در راس هیئتی به نمایندگی از امارت اسلامی افغانستان وارد تهران گردید.

موصوف روز یکشنبه مورخ ۱۶ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ هجری قمری مطابق ۹ میزان ۱۴۰۲ هجری شمسی در نخستین روز برگزاری آن کنفرانس که تحت عنوان «همکاری‌های اسلامی برای دستیابی به ارزش‌های مشترک» تدویر گردیده است اشتراک نمودند.

محفل افتتاحیه کنفرانس متذکره با حضور  سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور جمهوری اسلامی ایران و علمای جهان اسلام از جمله افغانستان، صبح روز یکشنبه در سالن اجلاس سران کشور های اسلامی در تهران آغاز گردید.

پس از روی کار آمدن امارت اسلامی در افغانستان، برای اولین بار است که هیئت امارت اسلامی در این کنفرانس بین المللی اشتراک می کند.

شایان ذکر است در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی ایران که همه ساله برای یک هفته دایر می گردد، وزرای امور دینی، علمای جید و شخصیت های مطرح کشورهای اسلامی اشتراک می کنند

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۹:۳۰
Background image

مسئولین وزارت ارشاد، حج و اوقاف با تعدادی از علمای کرام و ائمه مساجد شهر کابل دیدار کردند

۱۶ جمادي الأولی ۱۴۴۵ هـ ق (۹ قوس ۱۴۰۲ هـ ش)

مولوی محمدنبی محمدی رئیس عمومی ارشاد و تنظیم امور مساجد وزارت ارشاد، حج و اوقاف و هیئت همراه اش با تعدادی از خطباء، علمای کرام، ائمه مساجد،. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۸ - ۱۰:۶
Background image

وزارت ارشاد، حج و اوقاف سمینار ارتقای ظرفیت روسا و کارمندان ولایتی را آغاز کرد

۴ جمادي الأولی ۱۴۴۵ هـ ق (۲۷ عقرب ۱۴۰۲ هـ ش)

امروز سمینار ارتقای ظرفیت در بخش های ارشادی، اوقافی، حج و اداری و مالی برای رؤسای و کارمندان ریاست های ارشاد، حج و اوقاف ولایات از طرف. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۴ - ۱۹:۲۸
Background image

دور دوازدهم مسابقات سرتاسری حفظ و تجوید قرآن کریم و دور اول قراءات سبعه با معرفی حافظان ممتاز به پایان رسید.

1 جمادی الاولی 1445 هـ ق مطبابق 24 عقرب 1402 هـ ش

دور دوازدهم مسابقات سرتاسری حفظ و تجوید قرآن کریم و دور اول قراءات سبعه به هدف تشخیص و معرفی حفاظ و قاریان ممتاز به مسابقات بین. . .

BACK TO NEWS