پیام تسلیت وزارت ارشاد ، حج و اوقاف.

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۲:۴۸
محسنی

 با تأسف اطلاع یافتیم که حضرت آیت‌الله شیخ محمد آصف محسنی، از علمای نامور و شخصت‌های بلندآوازۀ مذهبی، رهبر معظم جهادی، مجتهد وارسته و از چهره‌های برجستۀ علمی، رییس شورای علمای اهل تشیع افغانستان و بنیانگذار مدرسه و دانشگاه خاتم النبیین به رحمت حق پیوسته است. إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ بدین وسیله رهبری و کارمندان وزارت ارشاد، حج و اوقاف به نمایندگی از امامان و ائمه مساجد، تکایا و حسینیه های کشور مراتب تسلیت و غم‌شریکی خویش را با خانواده و بازماندگان ایشان، ملت متدین افغانستان، جامعه علمی و اکادمیک کشور، طلاب و مسئولان حوزات علمیه ابراز میدارند! شیخ محمد آصف محسنی یکی از شخصیت های علمی و فرهنگی افغانستان و جهان اسلام به شمار میرفت. وی در راستای اخوت اسلامی، همزیستی مسالمت‌آمیز و تقرب مذهبی میان مذاهب و فرقه‌های اسلامی تلاش و زحمات زیادی را متحمل گردیده است همچنان ایشان بخش زیادی عمر خویش را در رابطه به تحقیق و پژوهش در حوزه علوم اسلامی اختصاص داد و کتابها، مقالات و سخنرانی های فراوانی در این حوزه از خود به اهل علم و خرد به میراث گذاشته است

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۹:۵۸
Background image

مسابقه حسن تلاوت قرآن عظیم الشان بین محصلین معهد عالی قراءات وزارت ارشاد، حج و اوقاف برگزار گردید

پنجشنبه ۱۴ قوس
محفلی که به همین مناسبت در انستیتوت متذکره دایر گردیده بود استاد تاج محمد مجاهد معین اداری و مالی، شیخ القراء والمجودین استاد برکت الله سلیم رئیس امور قراء، قاضی ریاض. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۹:۵۵
Background image

امتحان نهایی محصلین سمستراول دور دوم انستیتوت تدریب ایمه

یوم شنبه مؤرخ 16/9/14398 محترم استاد تاج محمد " مجاهد" معین اداری ومالی وسرپرست وزارت درحالیکه ازطرف هیئت رهبری وزارت همراهی میشدند ازجریان امتحان نهایی محصلین سمستراول دور دوم انستیتوت. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۲:۳۲
Background image

سفر جلالتماب معین مسلکی وزارت ارشاد حج و اوقاف به کشور استرالیا

معین مسلکی وزارت ارشاد، حج و اوقاف به ادامه دیدارشان از آسترلیا همچنان از مراکز دینی در شهر سدنی بازدید و با استادان مدارس پیرامون نحوه تدریس بحث و تبادل نظر نمودند و در لابلای این. . .

BACK TO NEWS