آغاز پرواز های حجاج از زون غرب به مدینه منوره یکشنبه 8 ذوالقعده 1444 هـ ق مطابق 7 جوزا 1402 هـ ش

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۱۷:۳۷
 آغاز پرواز های حجاج از زون غرب به مدینه منوره یکشنبه 8 ذوالقعده 1444 هـ ق مطابق 7 جوزا 1402 هـ ش

نخستین کاروان حجاج زون غرب روز یکشنبه امروز رهسپار سرزمین وحی گردیدند محفلی که به همین مناسبت در میدان هوائی خواجه عبدالله انصاری برگزار شده بوده درآن مولوی نجیب الله(کروخی) رئیس ارشاد، حج و اوقاف، معاون مقام ولایت، رئیس دفتر مقام ولایت، کارمندان ریاست و اساتید حجاج حضور داشتند، در این محفل رئیس ارشاد، حج و اوقاف برای عازمین بیت الله شریف سفر خوش و حج مبرور را استدعا نمود. موصوف فرمود که شما با ادای این فریضه پنج بنای اسلام را تکمیل می کنید که این امر خوشبختی و سعادت بزرگی برای انسان مسلمان محسوب می شود، خطاب به حجاج گفت: حلقات درسی مناسک حج توسط همه شما تعقیب گردیده است و اساتید محترم با امادگی عام اماده خدمت برای شما میباشند و در صورت بر خورد با کدام سوال میتوانید با معلمین مشوره کنید. قابل ذکراست؛ که در این پرواز بتعدا (۳۴۶) تن حجاج ولایت هرات و تعداد (۲۷۰) تن حجاج ولایت غور شامل اند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۱:۲۱
Background image

دومین جلسه کمیته تنظیم امور ارشادی و مسلکی مساجد برگزار شد

دومین جلسه‌ای ارشادی کمیته تنظیم امور مساجد

به ریاست شیخ الحدیث مولوی زر محمد حقانی معین مسلکی و اشتراک مولوی محمد نبی محمدی رئیس عمومی ارشاد و انسجام امور مساجد و مولوی محمد اشرف. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۲۱:۴۹
Background image

وزیر ارشاد، حج و اوقاف با معاون سفارت ایران در کابل ملاقات نمود

۵ ربیع الأول ۱۴۴۵هـ ق (۲۹ سنبله ۱۴۰۲هـ ش) شیخ الحدیث دوکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دفتر کارش با آقای سید حسن مرتضوی معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۷:۱۴
Background image

آغاز برنامه تأدیه پول باقی مانده مصارف حج، برای حجاج سال(۱۴۴۴هـ ق مطابق 1402هـ ش)

۲۷ صفر المظفر ۱۴۴۵ هـ ق (۲۱ سنبله ۱۴۰۲ هـ ش)

پروسه تادیه پول باقی مانده از مصارف حجاج امروز طی محفل در مرکز رسانه های حکومت به اشتراک شیخ الحدیث دکتورمولوی نورمحمد ثاقب وزیر ارشاد، حج. . .

BACK TO NEWS