اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

bakhshi_admin
عمره

به اطلاع عموم شرکت های خصوصی زیارتی و سیاحتی رسانیده میشود که ریاست عمره وزیارات در چوکات وزارت ارشاد،حج و اوقاف جدیدالتشکیل بوده وریاست نامبرده اجازه نامه های مخصوص عمره وزیارات را طبق طرزالعملِ تنظیم امور عمره وزیارات به شرکت های خصوصی زیارتی و سیاحتی توزیع می نماید،مسؤلین محترم شرکت های متذکره می توانند غرض دریافت اجازه نامــه هــای فوق الذکربه ریاست عمره وزیــارات واقــــــع ( شهرنو- چهار راهی فیض محمد خان) مراجعه نموده وطبــــــــق احکام طرزالعمل در حصه خویش اقدام نمایند و اعتباراز تاریخ نشر اعلان بدون اقدام در جهت اخذ و دریافت اجازه نامه های مربوط، فعالیت شرکت های متذکره در زمینه اعزام معتمرین و زائرین به کشورعربستان سعودی و سایر کشورها، غیر قانونی میباشد.

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۰
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

 قرار است فردا یکشنبه مؤرخ 29/ 10/ 1398 ثبت نام جدیدالشمولان انستیتوت عالی تدریب ائمه و خطباء برای سال تعلیمی1399 آغاز گردد. بناءً به اطلاع عموم شایقین و علاقمندان علوم دینی رسانیده می . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

به اطلاع عموم شرکت های خصوصی زیارتی و سیاحتی رسانیده میشود که ریاست عمره وزیارات در چوکات وزارت ارشاد،حج و اوقاف جدیدالتشکیل بوده وریاست نامبرده اجازه نامه های مخصوص عمره وزیارات را طبق . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۸ - ۱۳:۵۶
Background image

اعلامیه وزارت ارشاد، حج واوقاف دررابطه به آلودگی هوا و حفظ محیط زیست

با توجه به آیات متبرکه قرآن عظیم شان و روایات متعددی که از منابع اسلامی مبنی بر حفظ محیط زیست وارد گردیده و کلیه انسانها را مکلف به صیانت و حراست از آن می نماید و به هیچ کس حق فساد و . . .

بازگشت به اطلاعیه ها