جلسه‌ هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس انسجام امور کابینه، اداره امور ریاست جمهوری

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۹:۱۸
انسجام امور کابینه

سه شنبه۲۳جدی ۱۳۹۹

این جلسه امروزبا حضور محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف، وحید حلیمیار رئیس انسجام امور کابینه و کارشناسان و هیئت همراه شان در وزارت ارشاد، حج و اوقاف برگزار گردید.

در آغاز جلسه وزیر ارشاد، حج و اوقاف ضمن ابراز تشکری از ریاست انسجام امور کابینه ج.ا.ا به‌خاطر اقدام به‌جا و موثر شان، وعده همکاری جدی جهت تحقق به موقع مصوبات کابینه را نمودند.

دراین جلسه پیرامون میکانیزم تدویر جلسات کابینه ج.ا.ا، چگونگی ارسال اسناد جهت درج آن در آجندای کابینه و شیوه‌های پی ‌گیری وظایف مصوبات کابینه به هدف تسریع روند تطبیق و گزارش‌دهی از تحقق مصوبات کابینه ج.ا.ا با ضرب الاجل تعین شده و وظایف مشترک و متحدالمال ادارات مندرج مصوبات کابینه و اهمیت میعاد تطبیق مصوبات بحث و درمورد معلومات ارزنده ارایه گردید، در این جلسه جهت تامین هماهنگی‌های لازم تاکید صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۹:۱۸
Background image

جلسه‌ هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس انسجام امور کابینه، اداره امور ریاست جمهوری

سه شنبه۲۳جدی ۱۳۹۹

این جلسه امروزبا حضور محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف، وحید حلیمیار رئیس انسجام امور کابینه و کارشناسان و هیئت همراه شان در وزارت ارشاد، حج و اوقاف برگزار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۹:۷
Background image

ملاقات جلالتماب وزیر ارشاد حج و اوقاف با وزیر دولت در امور شهدا و معلولین.

سه شنبه ۲۳ جدی ۱۳۹۹

قبل از ظهرامروز محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دفتر کارش با آقای لعل الدین آریوبی وزیر دولت در امور شهدا و معلولین پیرامون استراتژی ملی معلولیت و پلان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۲
Background image

دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با وزیر خارجه کشور ترکمنستان در کابل

کابل - محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف بعد از ظهر امروز، با رشید مردوف، وزیر امور خارجۀ ترکمنستان، معین آن وزارت و سفیر آن کشور در کابل دیدار و ملاقات نمودند.

در آغاز، وزیر. . .

BACK TO NEWS