جلسه‌ هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس انسجام امور کابینه، اداره امور ریاست جمهوری

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۹:۱۸
انسجام امور کابینه

سه شنبه۲۳جدی ۱۳۹۹

این جلسه امروزبا حضور محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف، وحید حلیمیار رئیس انسجام امور کابینه و کارشناسان و هیئت همراه شان در وزارت ارشاد، حج و اوقاف برگزار گردید.

در آغاز جلسه وزیر ارشاد، حج و اوقاف ضمن ابراز تشکری از ریاست انسجام امور کابینه ج.ا.ا به‌خاطر اقدام به‌جا و موثر شان، وعده همکاری جدی جهت تحقق به موقع مصوبات کابینه را نمودند.

دراین جلسه پیرامون میکانیزم تدویر جلسات کابینه ج.ا.ا، چگونگی ارسال اسناد جهت درج آن در آجندای کابینه و شیوه‌های پی ‌گیری وظایف مصوبات کابینه به هدف تسریع روند تطبیق و گزارش‌دهی از تحقق مصوبات کابینه ج.ا.ا با ضرب الاجل تعین شده و وظایف مشترک و متحدالمال ادارات مندرج مصوبات کابینه و اهمیت میعاد تطبیق مصوبات بحث و درمورد معلومات ارزنده ارایه گردید، در این جلسه جهت تامین هماهنگی‌های لازم تاکید صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۰:۱۰
Background image

مطالبه توقف جنگ در ماه مبارک رمضان در افغانستان از جانب اتحاد جهانی علمای اسلام

اتحاد جهانی علماء اسلام از حکومت افغانستان وتحریک طالبان خواستار توقف جنگ به ویژه در ماه پر فیض رمضان گردید.

اتحاد جهانی علماء اسلام، آنچه دربسا کشور های اسلامی از تفرقه، تشتت، قتل و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۹:۳۸
Background image

راه اندازی نمایشگاه خطاطی ، نقاشی و میناتوری

وزیر وزارت ارشاد، حج و اوقاف ضمن اینکه با تعداد از میناتوران، خطاطان، نقاشان و تابلوسازان ملاقات واز کارکردهای آنها حمایت و قدردانی نمودند از نمایشگاه اثر های آنها نیز دیدن بعمل آوردند.. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱/۲۱ - ۱۵:۱۲
Background image

وزیر ارشاد حج و اوقاف حین اقامت شان در عشق آباد با سفیر فلسطین ملاقات نمودند

محمد قاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف در ادامه دیدارهای شان با رهبران امور دینی وعلماء در کشور ترکمنستان با سفیر کشور فلسطین در مقر سفارت افغانستان در عشق آباد با حضور داشت سفیر. . .

BACK TO NEWS