دست نویس قران کریم توسط یکتن از خواهران

bakhshi_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۳
دست نویس قرانکریم

قرآن کریم توسط یکتن از خواهران مسلمان دست نویس شد رهبری وزارت ارشاد، حج واوقاف از زحمات لیما بنت عبدالحکیم یکتن از محصلین پوهنتون استقامت که مصحف قرآنکریم راباخط زرین نوشته است تقدیر نمود. این محفل امروز در دفتر معین مسلکی وزارت ارشاد، حج و اوقاف برگزار گردید که در آن استادتاج محمد" مجاهد" معین اداری ومالی، عده ازهیئت رهبری وزارت و اولیای موصوفه حاضر بودند. ابتدا دکتورامین الدین "مظفری" صحبت نموده ضمن قدردانی از تلاش و زحمت موصوفه افزود: یکی ازویژه گی های قرآنکریم این است که کسی را دوست داشته باشد برای آن شخص افتخار می بخشد که خوشبختانه این فضیلت امروز نصیب خواهر ما گردیدده است و این افتخار برمی گردد به فامیل موصوفه، استادان و مسؤلین پوهنتون استقامت. بعدا استاد تاج محمد "مجاهد" معین اداری ومالی صحبت نموده اززحمات دوشیزه لیما قدردانی نموده افزودند : این کارساده وآسان نیست، خواهرما با عشق وعلاقه توانست قرآنکریم رابا دست و خط زرین بنویسد که جای افتخاربرای فامیل و جامعه ماست در اخیر خواهر لیما صحبت نموده گفت : ازکودکی به قرآن خواندن علاقه داشتم و به توفیق الله متعال توانستم درمدت دو سال قرانکریم را با دست بنویسم . دراخیرمحفل تقدیرنامه و تحایف که ازطرف وزارت تهیه شده بود توسط معین صاحبان به موصوفه اهداء گردید

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۹ - ۱۱:۸
Background image

ملاقات وزیر ارشاد، حج واوقاف با سفیر کشور شاهی عربستان سعودی در کابل

قبل از ظهر امروز مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف با سفیر کبیر کشور سعودی آقای جاسم محمد الخالدی در دفتر کارش دیدار و ملاقات نمودند.

دراین نشست هردو جانب روی موضوعات عملی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۲۴ - ۱۱:۴۵
Background image

سفر وزیر ارشاد ، حج و اوقاف به ولایت هرات

 مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف به ادامه سفر خویش به ولایت هرات جهت اتحاف دعا به منزل یکتن از علمای دینی کشور الحاج عبدالرحیم عاصمی مشهور به خلیفه صاحب نوین که چند قبل جهان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۲۴ - ۱۱:۳۱
Background image

دیدار وزیر ارشاد حج و اوقاف با علمای اهل تشیع ولایت هرات.

دیدار وزیرارشاد، حج واوقاف با علمای اهل تشیع ولایت هرات وزیر ارشاد، حج و اوقاف به ادامه سفر شان به هرات با علمای اهل تشیع آن ولایت دیدار نمودند. مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و. . .

BACK TO NEWS