دست نویس قران کریم توسط یکتن از خواهران

bakhshi_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۳
دست نویس قرانکریم

قرآن کریم توسط یکتن از خواهران مسلمان دست نویس شد رهبری وزارت ارشاد، حج واوقاف از زحمات لیما بنت عبدالحکیم یکتن از محصلین پوهنتون استقامت که مصحف قرآنکریم راباخط زرین نوشته است تقدیر نمود. این محفل امروز در دفتر معین مسلکی وزارت ارشاد، حج و اوقاف برگزار گردید که در آن استادتاج محمد" مجاهد" معین اداری ومالی، عده ازهیئت رهبری وزارت و اولیای موصوفه حاضر بودند. ابتدا دکتورامین الدین "مظفری" صحبت نموده ضمن قدردانی از تلاش و زحمت موصوفه افزود: یکی ازویژه گی های قرآنکریم این است که کسی را دوست داشته باشد برای آن شخص افتخار می بخشد که خوشبختانه این فضیلت امروز نصیب خواهر ما گردیدده است و این افتخار برمی گردد به فامیل موصوفه، استادان و مسؤلین پوهنتون استقامت. بعدا استاد تاج محمد "مجاهد" معین اداری ومالی صحبت نموده اززحمات دوشیزه لیما قدردانی نموده افزودند : این کارساده وآسان نیست، خواهرما با عشق وعلاقه توانست قرآنکریم رابا دست و خط زرین بنویسد که جای افتخاربرای فامیل و جامعه ماست در اخیر خواهر لیما صحبت نموده گفت : ازکودکی به قرآن خواندن علاقه داشتم و به توفیق الله متعال توانستم درمدت دو سال قرانکریم را با دست بنویسم . دراخیرمحفل تقدیرنامه و تحایف که ازطرف وزارت تهیه شده بود توسط معین صاحبان به موصوفه اهداء گردید

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۱۱:۵۴
Background image

تفاهمنامه همکاری میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و عزیزی بانک به امضاء رسید

محفلی که به این مناسبت دایر گردیده بود،  در آن هیئت رهبری هردو ارگان حاضر بودند توسط دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی این وزارت و محمد سلیم حبیبی معاون هیئت عامل عزیزی بانک تفاهنمامه. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۳:۱۰
Background image

تبعه انگلیسی با خواندن کلمه شهادت به دین مقدس اسلام مشرف شد

شنبه 29 سنبله سال 1399


یک تعبه برتانیایی که مدتی را در افغانستان سپری نموده است امروز با خواندن کلمه توحید با حضور داشت دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت ارشاد، حج واوقاف به دین. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۲:۵
Background image

ملاقات سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف با هماهنگ کننده بنیاد خیریه خلیفه بن زاید کشور امارات متحده عربی در کابل.

کابل-افغانستان؛
جمعه ۲سنبله ۱۳۹۹
قبل از ظهر امروز محمد قاسم حلیمی سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف با آقای علي الغيثي هماهنگ کننده بنیاد خیریه خلیفه بن زاید برای کارهای بشردوستانه کشور. . .

BACK TO NEWS