دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف از کمیته های کاری پروسه حج سال روان

bakhshi_admin
جمعه ۱۴۰۲/۲/۲۲ - ۹:۲۵
دیدار از کمیته ها

۲۱ شوال ۱۴۴۴ هـ ق مطابق ۲۱ ثور ۱۴۰۲ هـ ش

شیخ الحدیث دوکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف قبل از ظهر امروز به منظور بررسی از امور کاری کمیته ها و ارایه خدمات به حجاج از مسجد مجتمع حجاج، طعام خانه، تالار مجتمع، اتاق های حجاج، کلینیک های صحی در مجتمع حجاج زون مرکز بازدید به عمل آورد.

در جریان این بازدید که ایشان را شماری از اعضای رهبری وزارت همراهی می نمودند، رئیس حج فرضی پیرامون روند کاری هر بخش و امکاناتی که برای حجاج کرام فراهم شده است، به جناب وزیر ارشاد، حج و اوقاف معلومات ارایه نمود. 

آقای ثاقب پس از دیدار از تمامی بخش های این مجتمع جهت بهبود هرچه بهتر امور و ارایه خدمات به حجاج به مسؤولین هدایات لازم سپردند.

قابل یادآوریست که رهبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف به هدف تحقق برنامه ها و پلان ها در پروسه حج سال روان وخدمت رسانی هر چه بیشتر برای حجاج کرام، امسال مجتمعات حجاج زون های مرکز و زون های کندهار، هرات و بلخ را از نو بازسازی و ترمیم نمودند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۱:۲۱
Background image

دومین جلسه کمیته تنظیم امور ارشادی و مسلکی مساجد برگزار شد

دومین جلسه‌ای ارشادی کمیته تنظیم امور مساجد

به ریاست شیخ الحدیث مولوی زر محمد حقانی معین مسلکی و اشتراک مولوی محمد نبی محمدی رئیس عمومی ارشاد و انسجام امور مساجد و مولوی محمد اشرف. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۲۱:۴۹
Background image

وزیر ارشاد، حج و اوقاف با معاون سفارت ایران در کابل ملاقات نمود

۵ ربیع الأول ۱۴۴۵هـ ق (۲۹ سنبله ۱۴۰۲هـ ش) شیخ الحدیث دوکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دفتر کارش با آقای سید حسن مرتضوی معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۷:۱۴
Background image

آغاز برنامه تأدیه پول باقی مانده مصارف حج، برای حجاج سال(۱۴۴۴هـ ق مطابق 1402هـ ش)

۲۷ صفر المظفر ۱۴۴۵ هـ ق (۲۱ سنبله ۱۴۰۲ هـ ش)

پروسه تادیه پول باقی مانده از مصارف حجاج امروز طی محفل در مرکز رسانه های حکومت به اشتراک شیخ الحدیث دکتورمولوی نورمحمد ثاقب وزیر ارشاد، حج. . .

BACK TO NEWS