دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با مسؤولین شرکت هوایی آریانا افغان

bakhshi_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۳ - ۱۱:۵۰
ملاقات با اریانا

۲۹ جمادی الثانی ۱۴۴۴ ه.ق. (۲ دلو ۱۴۰۱ ه.ش.)

‏شیخ الحدیث دکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج واوقاف بعد از ظهر امروز با حاجی مولوی رحمت الله آغا رئیس شرکت هوایی آریانا افغان در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

‏در این جلسه که مسؤولین این وزارت نیز حضور داشتند ابتدا وزیر ارشاد، حج و اوقاف در مورد موضوعات مختلف پیرامون ارائه خدمات لازم و بهتر به حجاج افغان در سال ۱۴۴۴ هجری قمری صحبت نمودند همچنین در خصوص ارایه خدمات واستفاده از تجربیات سال گذشته شرکت متذکره بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

رئیس شرکت هوایی آریانا افغان در مورد ظرفیت ها و امکانات موجود و برنامه انتقال حجاج در سال جاری معلومات کامل ارائه کرد و افزود: که انتقال حجاج را تجارت نه بلکی مکلفیت دینی خویش می داند و وعده سپرد  که برای فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای حجاج کشور آماده هر نوع همکاری می باشد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۳ - ۱۱:۵۰
Background image

دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با مسؤولین شرکت هوایی آریانا افغان

۲۹ جمادی الثانی ۱۴۴۴ ه.ق. (۲ دلو ۱۴۰۱ ه.ش.)

‏شیخ الحدیث دکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج واوقاف بعد از ظهر امروز با حاجی مولوی رحمت الله آغا رئیس شرکت هوایی آریانا افغان در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۶
Background image

دیدار نماینده وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس شرکت النقابة العامة للسيارات

جده: ۱۷ جمادی‌الثانی۱۴۴۴ه.ش./ ۲۰جدی ۱۴۰۱ه.ش.

محترم مولوی عبدالولی حقانی رئيس عمومی ادارى ومالى و نماینده با صلاحیت وزارت ارشاد، حج واوقاف به سلسله دیدارهای شان با مسوولین حج کشور. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۲
Background image

دیدار نماینده وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس شرکت وکلای موحد عربستان سعودی

جده: ۱۷ جمادی‌الثانی،۱۴۴۴ه.ش./ ۲۰جدی،۱۴۰۱ه.ش.

محترم مولوی عبدالولی حقانی رئيس عمومی ادارى ومالى و نماینده با صلاحیت وزارت ارشاد، حج واوقاف که به دعوت رسمی وزارت حج و عمره عربستان سعودی. . .

BACK TO NEWS