دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف و هیأت همراه اش از جریان کار اعمار مسجد جامع نیمروز

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۱:۳۱
اعمار مسجد

 
کابل، افغانستان: از شهر زرنج گزارش می رسد که قبل از ظهر امروز مولوی عبدالحکیم منیب وزير ارشاد، حج و اوقاف و هیأت همراه اش با رئیس ارشاد، حج و اوقاف ولایت نیمروز و تنی چند از مقامات آن ولایت از جريان کار اعمار مسجد جامع بزرگ ولايت نيمروز ديدار نمودند. وزیر ارشاد، حج و اوقاف در جریان این دیدار انجنیران و کارگران مسجد متذکره را مورد تفقد و نوازش قرارداده، گفتند: از برکت زحمات شبانروزی شماست که این مسجد در اسرع وقت اعمار می گردد.
این مسجد در دو طبقه به طور پخته و اساسی به هزینه ۷۸ میلیون افغانی توسط واحد عملیاتی ارگ مقام عالی ریاست جمهوری اعمار می گردد که در یک وقت گنجایش بیش از ۳ هزار تن نماز گزار را دارا می باشد و سنگ تهداب آن به تاریخ ۵ حوت ۱۳۹۷ توسط جلالتماب رئیس جمهور افغانستان با حضور داشت وزیر ارشاد، حج و اوقاف گذاشته شده بود
باید گفت که در این سفر وزیر ارشاد، حج و اوقاف را آقایان هریک: قاضی عبدالبصیر محبوبی، مولوی احمدگل دلاور رئیس اعتدال، شفیق الله احمدزی سکرتر مقام وزارت و محمد مجاهد عضو مسلکی تصحیح مجله پیام حق و شماری از علمای کرام همراهی می نمایند

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۱:۲۷
Background image

دیدار و ملاقات جلالمتاب محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با اولین کاروان حجاج که عازم بیت الله شریف شدند.

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شب گذشته با اولین کاروان حجاج که امسال عازم بیت الله شریف شدند، دیدار و خدا حافظی کرد.

در این دیدار که در میدان هوایی بین المللی حامد کرزی. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۸:۷
Background image

تقدیر و تفقد استادعبدالله شاهد السمرقندی قاری شهیر کشور مقیم عربستان سعودی از طرف مقام وزارت ارشاد حج و اوقاف

استادعبدالله شاهد السمرقندی قاری شهیر کشور مقیم عربستان سعودی امروز در مقر وزارت ارشاد، حج اوقاف مورد تقدیرو تفقد رهبری این ارگان دینی قرارگرفت.

دوشنبه ۱۰ سرطان

استاد عبدالله. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۹:۵۱
Background image

تدویر سیمینار مظاهر اعتدال در نظام خانواده از دیدگاه اسلام 


سیمینار یک روزه تحت عنوان(مظاهر اعتدال در نظام خانواده از دیدګاه اسلام) امروز با اشتراک مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج واوقاف، دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی، هیئت رهبری وزارت،. . .

BACK TO NEWS