راه اندازی مسابقه سرتاسری حفظ قرآن کریم در افغانستان

bakhshi_admin
اطلاعیه

طوریکه در جریان قرار دارید مسابقه ملی حفظ قرآنکریم در سطح کشور در چهار بخش بتاریخ 12 الی 14 رمضان المبارک مطابق به 4 الی 6 ثور 1400 در مرکز و ولایات همزمان برگزار گردد.

شرایط پذیرش :

1. حافظ کل قرآنکریم مع تجوید و تفسیر جز اول قرآنکریم که سن شرکت کننده بالاتر از 35 سال نباشد .

2. حافظ کل قرآنکریم مع تجوید (30 جز) که سن شرکت کننده بالاتر از 30 سال نباشد.

3. حفظ (15 جز ) قرآنکریم مع تجوید که سن شرکت کننده بالاتر از 25 سال نباشد .

4. حفظ ( 10 جز ) قرآنکریم مع تجوید که سن شرکت کننده بالاتر از 15 سال نباشد .

بناءَ حفاظ کرام اعم از طبقه ذکور و اناث مطابق شرایط فوق میتوانند غرض ثبت نام شان سر از تاریخ 9 الی 11 رمضان المبارک مطابق به 1 الی 3 ثور 1400 میباشد بریاست های حج و اوقاف ولایات مربوطه شان با داشتن تذکره تابعیت مراجعه و ثبت نام نمایند و در مرکز از ساعت 8:00 صبح الی 1:00 بعد از ظهر به دفتر ریاست امور قــراء واقــع شهر نو مراجعه نموده و یا از طریق شماره های ( 0745688118 و 0764731420) تماس حاصل نموده ثبت نام نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم با اشتراک متسابقین در34 ولایات کشور غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم قبلاً برگزار گردیده بود که در نتیجه از . . .

شنبه ۱۴۰۱/۸/۲۸ - ۱۵:۲۲
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

از جمله نعمات بزرگ الله متعال بر امت اسلامی آن است که اوقات پرفضیلت را برایشان مشخص نموده است که در همان اوقات انجام عمل نیک سبب اجر و پاداش بزرگ گردیده و در آن گناهان بنده گان مورد عفو . . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۷/۷ - ۲۲:۳۶
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

  به اطلاع عموم علمای کرام که علاقمند امامت و خطابت بوده وظیفه رسمی نداشته باشند وداری: سیره و مواصفات نیک، سند معتبر و معتمد تائید شده، قرائت مناسب، کلام فصیح. تسلط به زبان های ملی به . . .

بازگشت به اطلاعیه ها