سفر وزیر ارشاد، حج واوقاف به زون مشرقی

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۱۱:۲۶
ننګرهار

چهارشنبه 28 حوت

مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج واوقاف طی سفر کاری که به ولایت ننگرهار داشتند با آقای شاه محمود میاخیل والی ولایت ننگرهار ملاقات نموده و روی بهبود وضعیت مساجد، تنظیم بهتر پروسه حج، بهره برداری از زمین های اوقافی و آگاهی دهی توسط علما آن ولایت برای مردم پیرامون ویروس کرونا بحث و تبادل نظر نمودند.

سپس از نزدیک با رئیس وکارمندان ریاست ارشاد، حج واوقاف آن ولایت دیدار نمودند ضمن استماع نظریات و پیشنهادات کارمندان در رابطه هدایات لازم را ارایه نموده و دراین دیدار از اجراات کاری انجام شده به جانب هیئت گزارش ارایه گردید که ضمن سپاس گزاری از فعالیت های انجام شده آن ریاست تاکید صورت گرفت تا فعالیت ها بیشتر از قبل انجام شده و زمینه سازی بیشتربرای ایجاد سهولت ها در پروسه حج صورت گیرد

دراین سفر ایشان را جمعی از هیئت رهبری وزارت نیزهمراهی می نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۴:۵۶
Background image

پیام وزارت ارشاد، حج و اوقاف در پیوند به مسلمان شدن یک شخص غیر مسلم

وزارت ارشاد، حج و اوقاف منحیث بزرگترین سکتور امور دینی در کشور از مشرف شدن محترم سیمون اندرو (SIM0NANDREW) باشنده اصلی کشور بریطانیا، به دین مبین اسلام که با در ک حقانیت این دین بزرگ به. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۱۱:۵۴
Background image

تفاهمنامه همکاری میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و عزیزی بانک به امضاء رسید

محفلی که به این مناسبت دایر گردیده بود،  در آن هیئت رهبری هردو ارگان حاضر بودند توسط دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی این وزارت و محمد سلیم حبیبی معاون هیئت عامل عزیزی بانک تفاهنمامه. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۳:۱۰
Background image

تبعه انگلیسی با خواندن کلمه شهادت به دین مقدس اسلام مشرف شد

شنبه 29 سنبله سال 1399


یک تعبه برتانیایی که مدتی را در افغانستان سپری نموده است امروز با خواندن کلمه توحید با حضور داشت دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت ارشاد، حج واوقاف به دین. . .

BACK TO NEWS