معرفی سرپرست ریاست پالیسی و پلان وزارت ارشاد، حج و اوقاف به کارمندان آن ریاست

bakhshi_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۲۴
پالیسی

به اساس پیشنهاد این وزارت و منظوری ریاست جمهوری محمد کاظم کریمی به حیث سرپرست ریاست پالیسی و پلان دربست 2 الی رقابت آزاد از طریق کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی تقررحاصل نموده ودیروز طی محفلی در تالار وزارت توسط استاد تاج محمد "مجاهد" معین اداری و مالی به کارمندان وزارت معرفی گردید.

 

ابتدا آیات چند ازکلام الله مجید قرائت گردید .

بعدا حکم مقام عالی ریاست جمهوری که در مورد تقرر موصوف اصدار یافته شده بود توسط قاری محمد اسحق حیدری عرب رئیس دفتر قرائت گردید .

 

بعدا استاد تاج محمد "مجاهد " معین اداری و مالی صحبت نموده ضمن تبریکی به وی تقرر و تبدل را در اداره یک اصل دانسته افزود: درشرایط کنونی جامعه ما به افراد شایسته و با تجربه ضرورت دارد رهبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف مصمم است تا با تقرر افراد با تجربه مصدر خدمت بهتر برای جامعه گردد برای موصوف از بارگاه ایزد متعال موفقیت های مزیدی را استدعا می نمایند .

 

سپس محمد کاظم "کریمی" صحبت نموده از اعتماد رهبری وزارت که بروی نموده اظهارقدردانی نموده وعده سپرد تا در امر انجام بهترامور با مشوره و هدایات مقام محترم اجراات نماید .

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۲۴
Background image

معرفی سرپرست ریاست پالیسی و پلان وزارت ارشاد، حج و اوقاف به کارمندان آن ریاست

به اساس پیشنهاد این وزارت و منظوری ریاست جمهوری محمد کاظم کریمی به حیث سرپرست ریاست پالیسی و پلان دربست 2 الی رقابت آزاد از طریق کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی تقررحاصل نموده. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۱۶
Background image

ملاقات جلالتماب وزیر ارشاد حج و اوقاف با سفیر جدید چین در کابل

مولوی عبدالحکیم منیب تقرر آقای وانگ یو را به صفت سفیر جدید جمهوری خلق چین در افغانستان تبریک گفت و چین را از دوستان و متحدان نزدیک افغانستان خواند. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود از کمک‌ها. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۴:۰
Background image

اشتراک مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دومین اجلاس رهبران مذهبی جهان در باکو

دومین اجلاس رهبران مذهبی جهان با حضور چهره‌های سیاسی، ملی، علمی و مذهبی از کشورهای مختلف، نمایندگان سازمان‌های بین المللی به مدت دو روز، پنجشنبه و جمعه در باکو پایتخت آزربایجان برگزار. . .

BACK TO NEWS