ملاقات سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف با سفیر افغانستان در کشور عربستان سعودی از طریق ویدیو کنفرانس

bakhshi_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۳:۴۷
ویدیوکنفرانس با سفیر

یکشنبه ۲۷ میزان   
محمد قاسم حلیمی سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف بعد از ظهر امروز طی کنفرانس ویدئویی با احمد جاوید مجددی سفیر افغانستان در کشور عربستان سعودی دیدار نمود در این دیدار که دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی، استاد تاج محمد مجاهد معین اداری و مالی، انجینیر محمد عثمان طارق معین پالیسی و پلان و عده از هیئت رهبری نیز حاضر بودند روی موضوعات؛ بهبود روابط در بخش های حج، عمره، تامین روابط علماء و ارتقای ظرفیت آنها بحث و گفتگو صورت گرفت، به همین ترتیب در رابطه به ایجاد زمینه های مناسب و فراهم‌آوری سهولت در بخش های ترانسپورت، اسکان، صحی، تغذیه در پروسه حج و تسریع روند کاری مرکز اسلامی در کابل نیز گفتگو گردید. در این ویدیو کنفرانس تصریح شد که زمینه ها و فرصت های همکاری در بخش های مختلف بین این وزارت و کشور عربستان سعودی وجود دارد که در بعضی موارد تفاهمنامه ها قبلا عقد گردیده است و در بعضی موارد دیگر نیز ضرورت به عقد تفاهمنامه می باشد.
قابل ذکر است که سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف سلسله این دیدارها به خصوص با کشور های اسلامی را ادامه میدهد تا روابط دوجانبه را بهبود بخشیده و در نتیجه در بخش‌های مختلف این وزارت خصوصا در بخش زمینه سازی ارتقای ظرفیت و سیر علمی علما شاهد دست آوردهای مثبت باشیم

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۲ - ۱۲:۳۹
Background image

پیام تبریکی

محمد قاسم حلیمی نامزد وزیر وزارت ارشاد، حج واوقاف به تاریخ 28 عقرب برای وکلای محترم مردم در ولسی جرگه برنامه های مدبرانه کاری جهت توسعه و انکشاف زودهنگام در مربوطات این وزارت را ارایه. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۳:۳۲
Background image

تدویر برنامه آگاهی دهی پیرامون قانون دسترسی به اطلاعات

چهارشنبه ۲۸ عقرب
این جلسه به اشتراک محمد عثمان طارق معین پالیسی و پلان، روسای، مشاورین و کارمندان بخش اطلاعات و ارتباط عامه و همچنان محترم نجيبه مرام معاون کميسيون دسترسی به اطلاعات و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۳:۲۸
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت ارشاد، حج و اوقاف در ارتباط به مطالبه علماء، مشایخ و متنفذین دولت کویت که جنگ در افغانستان را تقبیح نموده آنرا نامشروع خواندند و خواستار تأمین عاجل آتش بس و صلح پایدار شدند.

علمای پرنفوذ و معتبر کشور کویت طی صدور اعلامیه جنگ جاری در افغانستان را محکوم کرده و نسبت آن را با اسلام و جهاد رد کردند. این علما با درنظرداشت نصوص صریح دینی خواستار ختم جنگ عاجل و. . .

BACK TO NEWS