نشر مجدد مجله (پیام حق) ارګان نشراتی وزارت ارشاد، حج و اوقاف

bakhshi_admin
اعلامیه

وزارت ارشاد، حج و اوقاف امارت اسلامی افغانستان در راستای تحکیم و توسعه امور دینی، فرهنگ و ثقافت اسلامی و سایر بخش ها، فعالیت می نماید، رهبری این وزارت با عزم متین و تعهد مضاعف در جهت پیشبرد اهداف متعالی اسلام و خدمت برای هموطنان عزیز با درنظر داشت پالیسی امارت اسلامی افغانستان در کلیه بخش ها به خصوص چاپ مجله وزین پیام حق ارگان نشراتی این وزارت که تقریبا (۷۰ ) سال قدامت تاریخی دارد و در اوضاع و تحولات اخیر دو شماره آن از چاپ بازمانده بود ضمن تمرکز به جایگاه و سیر تاریخی این مجله با تزئید در صفحات متن و بلندبردن تیراژ آن، اقدام ارزشمند و بی سابقه نموده است، که خوشبختانه نخستین شماره آن ماه ربیع الاول ۱۴۴۳ هـ ق تحت نظارت و اشراف فضلیت مآب شیخ الحدیث قضاوت پوه دکتور مولوی نورمحمد ثاقب وزیر ارشاد، حج واوقاف به مناسبت گرامیداشت از میلاد مسعود سرور کائنات با قطع و صحافت زیبا به تعداد 63 صفحه متن که با عمر شریف رسول مقبول صلی الله علیه وسلم مطابقت دارد و به بلند بردن تیراژ آن از (۱۲۰۰) به (۲۰۰۰) اقبال چاپ یافت.

ریاست اطلاعات و آگاهی عامه و اداره مجله پیام حق ضمن تقدیر از اقدام والا و راهکار ممتاز رهبری وزارت، این حرکت را نقطه عطفی در تاریخ نشراتی مجله پیام حق تلقی نموده. به میمنت این دستاورد و به منظور تعمیم فرهنگ و معارف اسلامی و ارتقای سطح علمی، هموطنان مسلمان، دانشمندان و قلم به دستان مؤمن و فرهیخته کشور را به همکاری فرامی خواند.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۲۴ - ۱۷:۵۱
Background image

طلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

به اطلاع حجاج محترم ولایات میدان وردک، کاپیسا، پکتیکا وغزنی که درپرواز های ششم وهفتم زون مرکز تنظیم میباشند رسانیده میشود که لطف نموده بروز سه شنبه مورخ 1443/11/15هـ ق مطابق 24/جوزا . . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۲۱ - ۲۲:۳۸
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

به اطلاع حجاج محترم ولسوالی های کابل وولایت لغمان که درپرواز دوم زون مرکز تنظیم میباشند رسانیده میشود که لطف نموده بروز یکشنبه مورخ 1443/11/13هـ ق مطابق 22/جوزا/1401هـ ش  به ساعت ( 8 . . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۲۱ - ۶:۳۲
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

 به اطلاع تمام حجاج محترم نواحی شهرکابل که شماره های پروازشان ازشماره( 1 ) الی (500) میباشد، رسانیده میشود که ایشان شامل پرواز اول زون مرکز میباشند. لطف نموده بروز شنبه مورخ 1443/11 . . .

بازگشت به اطلاعیه ها