پیام تبریکی

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۲ - ۱۲:۳۹
پیام تبریکی

محمد قاسم حلیمی نامزد وزیر وزارت ارشاد، حج واوقاف به تاریخ 28 عقرب برای وکلای محترم مردم در ولسی جرگه برنامه های مدبرانه کاری جهت توسعه و انکشاف زودهنگام در مربوطات این وزارت را ارایه نمودند، که خوشبختانه امروز مورخ اول قوس ۱۳۹۹از سوی ولسی جرگه به حیث وزیر ارشاد، حج و اوقاف رای اعتماد بدست آوردند.
در رای گیری امروز ولسی جرگه (246) رای استفاده شد، که آقای حلیمی از مجموع آرا توانست که (148) رای اعتماد را کسب نماید.
محمد قاسم حلیمی در مدت کوتاهی توانست کارهای اساسی را در وزارت ارشاد، حج و اوقاف انجام دهد و جایگاه این وزارت را در همه مسائل دینی و ملی روشن کند.
هیئت رهبری وزارت ارشاد،‌ حج و اوقاف موفقیت این عالم دین، شخیصت نیک نام و مدیر مدبر را برای رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان، کارمندان این وزارت، علمای کرام و مردم متدین کشور تبریک و تهنیت عرض نموده موفقیت های بیشتربرای شان مسئلت داریم.
همچنان از مقام عالی ریاست جمهوری اظهار سپاس می نمایم که با دید ژرف شخصیت خردمند حلیمی صاحب را منحیث نامزد وزیر این وزارت انتخاب نمودند به همین ترتیب از وکلای محترم مردم نیز اظهار قدردانی می نمائیم که نامزد وزیران محترم را به اساس برنامه های کار شان رأی اعتماد دادند

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳ - ۹:۴۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی در پیوند به شهادت عالم جید و توانا مفتی رفیع الله خطیب مسجد جامع کارته مولانا جلال الدین محمد بلخی شهر شبرغان ولایت جوزجان

با کمال تأسف و تألم اطلاع حاصل نمودیم که عالم جید مفتی رفیع الله خطیب مسجد جامع کارته مولانا جلال الدین محمد بلخی شهر شبرغان ولایت جوزجان از سوی دشمنان علم، معرفت و مردم افغانستان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۱۰:۵
Background image

کارمندان وزارت ارشاد حج واوقاف از واکسین (کووید ۱۹) مستفید می شوند.

شنبه ۲۶ سرطان ۱۴۰۰

کابل: روند تطبیق واکسین کرونا بالای کارمندان وزارت ارشاد، حج واوقاف به همکاری وزارت صحت عامه در مجتمع حجاج زون مرکز آغاز شد.

تطبیق واکسین متذکره برای دو یوم بالای. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۹:۵۶
Background image

اعلامیه وزارت ارشاد، حج و اوقاف در پیوند به سوء قصد علیه رئیس شورای علمای زون جنوب غرب

اطلاع حاصل نمودیم که شخصیت علمی، شیخ الحدیث مولوی خداداد صالح رییس شورای علمای حوزه جنوب غرب، امروز از یک حمله مسلحانه و سوء قصد دشمنان دین و فرهنگ، جان به سلامت برد.

رهبری وزارت ارشاد. . .

BACK TO NEWS