پیام تبریکی

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۲ - ۱۲:۳۹
پیام تبریکی

محمد قاسم حلیمی نامزد وزیر وزارت ارشاد، حج واوقاف به تاریخ 28 عقرب برای وکلای محترم مردم در ولسی جرگه برنامه های مدبرانه کاری جهت توسعه و انکشاف زودهنگام در مربوطات این وزارت را ارایه نمودند، که خوشبختانه امروز مورخ اول قوس ۱۳۹۹از سوی ولسی جرگه به حیث وزیر ارشاد، حج و اوقاف رای اعتماد بدست آوردند.
در رای گیری امروز ولسی جرگه (246) رای استفاده شد، که آقای حلیمی از مجموع آرا توانست که (148) رای اعتماد را کسب نماید.
محمد قاسم حلیمی در مدت کوتاهی توانست کارهای اساسی را در وزارت ارشاد، حج و اوقاف انجام دهد و جایگاه این وزارت را در همه مسائل دینی و ملی روشن کند.
هیئت رهبری وزارت ارشاد،‌ حج و اوقاف موفقیت این عالم دین، شخیصت نیک نام و مدیر مدبر را برای رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان، کارمندان این وزارت، علمای کرام و مردم متدین کشور تبریک و تهنیت عرض نموده موفقیت های بیشتربرای شان مسئلت داریم.
همچنان از مقام عالی ریاست جمهوری اظهار سپاس می نمایم که با دید ژرف شخصیت خردمند حلیمی صاحب را منحیث نامزد وزیر این وزارت انتخاب نمودند به همین ترتیب از وکلای محترم مردم نیز اظهار قدردانی می نمائیم که نامزد وزیران محترم را به اساس برنامه های کار شان رأی اعتماد دادند

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۲ - ۱۲:۳۹
Background image

پیام تبریکی

محمد قاسم حلیمی نامزد وزیر وزارت ارشاد، حج واوقاف به تاریخ 28 عقرب برای وکلای محترم مردم در ولسی جرگه برنامه های مدبرانه کاری جهت توسعه و انکشاف زودهنگام در مربوطات این وزارت را ارایه. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۳:۳۲
Background image

تدویر برنامه آگاهی دهی پیرامون قانون دسترسی به اطلاعات

چهارشنبه ۲۸ عقرب
این جلسه به اشتراک محمد عثمان طارق معین پالیسی و پلان، روسای، مشاورین و کارمندان بخش اطلاعات و ارتباط عامه و همچنان محترم نجيبه مرام معاون کميسيون دسترسی به اطلاعات و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۳:۲۸
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت ارشاد، حج و اوقاف در ارتباط به مطالبه علماء، مشایخ و متنفذین دولت کویت که جنگ در افغانستان را تقبیح نموده آنرا نامشروع خواندند و خواستار تأمین عاجل آتش بس و صلح پایدار شدند.

علمای پرنفوذ و معتبر کشور کویت طی صدور اعلامیه جنگ جاری در افغانستان را محکوم کرده و نسبت آن را با اسلام و جهاد رد کردند. این علما با درنظرداشت نصوص صریح دینی خواستار ختم جنگ عاجل و. . .

BACK TO NEWS