به نمایندگان محترم رسانه ها!

bakhshi_admin
اطلاعیه

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که فردا چهار شنبه مؤرخ، ۲۳ قوس سال روان، به مناسبت یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم - غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم -، محفل اختتامیه شأندار را برگزار نمایند، که در این محفل قرار است از سوی رهبری وزارت برای مقام اول، دوم و سوم این مسابقات تقدیر نامه و جوایزی نقدی اهداء گردد.

به این منظور از رسانه های محترم خواهشمندیم به سلسله همکاری های همیشگی شان در پوشش خبری محفل متذکره همکاری نموده، ممنون سازند.

مکان: سرک ۸۰ متره میدان هوایی بین المللی کابل هوتل اورانوس

تاریخ: ۴‌شنبه ۲۰ جمادی الأول ۱۴۴۴ هـ ق _ (۲۳ قوس ۱۴۰۱ هـ ش)

زمان: ۹ قبل از ظهر

شماره‌های تماس: ۰۷۸۸۸۸۳۲۸۸/۰۷۴۴۷۲۰۰۷۰

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۹:۱۲
Background image

اطلاعیه مطبوعاتی

به نماینده‌ گان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که طی محفلی با اشتراک هیئت رهبری این وزارت و حضور تعدادی از حجاج برنامه تادیه پول باقیمانده مصارف حج سال جاری را آغاز . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۱۳:۵۶
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد،حج واوقاف

قرار است ثبت نام جدید الشمولان ستاژتدریب ائمه وخطباء برای سال تعلیمی وتحصیلی سال (1402هـ ش) آغازگردد،بناءً به اطلاع شایقین علم ودانش، فارغان دوره کلان مدارس دینی رسانیده میشود تا . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۱۹:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

 به اطلاع آن عده حجاج محترم ولایات که در ذیل ذکر گردیده است رسانیده می شود، جهت طی مراحل اسناد سفر و تنظیم در پرواز های دهم و یازدهم، از کابل به مدینه منوره لطف نموده به روز سه شنبه . . .

بازگشت به اطلاعیه ها