به نمایندگان محترم رسانه ها!

bakhshi_admin
اطلاعیه

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که فردا چهار شنبه مؤرخ، ۲۳ قوس سال روان، به مناسبت یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم - غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم -، محفل اختتامیه شأندار را برگزار نمایند، که در این محفل قرار است از سوی رهبری وزارت برای مقام اول، دوم و سوم این مسابقات تقدیر نامه و جوایزی نقدی اهداء گردد.

به این منظور از رسانه های محترم خواهشمندیم به سلسله همکاری های همیشگی شان در پوشش خبری محفل متذکره همکاری نموده، ممنون سازند.

مکان: سرک ۸۰ متره میدان هوایی بین المللی کابل هوتل اورانوس

تاریخ: ۴‌شنبه ۲۰ جمادی الأول ۱۴۴۴ هـ ق _ (۲۳ قوس ۱۴۰۱ هـ ش)

زمان: ۹ قبل از ظهر

شماره‌های تماس: ۰۷۸۸۸۸۳۲۸۸/۰۷۴۴۷۲۰۰۷۰

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۰:۳۷
Background image

هدایت مقام محترم وزارت ارشاد، حج و اوقاف برای عموم خطباء و امامان مساجد رسمی و غیر رسمی کشور

از اینکه در کشور سویدن توسط یک شخص کافر به کتاب مقدس(قرآنکریم) مسلمانان بی حرمتی صورت گرفته و آن را به آتش کشیده است از اینرو برای عموم خطباء و امامان مساجد رسمی و غیر رسمی هدایت سپرده . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۲۲ - ۱۴:۴۹
Background image

به نمایندگان محترم رسانه ها!

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که فردا چهار شنبه مؤرخ، ۲۳ قوس سال روان، به مناسبت یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم - غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم با اشتراک متسابقین در34 ولایات کشور غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم قبلاً برگزار گردیده بود که در نتیجه از . . .

بازگشت به اطلاعیه ها