تبعه انگلیسی با خواندن کلمه شهادت به دین مقدس اسلام مشرف شد

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۳:۱۰
بریتانیایی

شنبه 29 سنبله سال 1399


یک تعبه برتانیایی که مدتی را در افغانستان سپری نموده است امروز با خواندن کلمه توحید با حضور داشت دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت ارشاد، حج واوقاف به دین مقدس اسلام مشرف گردید.

شخص مذکورکه نام اصلی اش سایمون اندرو میباشد امروز بعد از مشرف شدن به دین مقدس اسلام اسم وی به نام عبدالله مسمی گردیده یک جلد تفسیر شریف و یک سوب چپن از سوی معین مسلکی این وزارت در حالی که دکتور سید حجت الله نجیح ریس مجمع علمی نیز حاضر بود به وی إهدا و درخواستی موصوف برای اخذ جواز جهت طی مراحل به آمریت افتاء ریاست مجمع علمی راجع گردید.
موصوف ضمن قدردانی از دکتور مظفری گفت من بعد از تحقیق و مطالعه سایر ادیان، دین مقدس اسلام را دین عدالت، مساوات وبرابری و دینی یافتم که برنامه های خوبی برای آینده بشریت دارد ودرقلب من این دین از دیر زمان جاگرفته بود که اکنون به آرزوی خود رسیدم.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۱۲:۱۹
Background image

جلسه هماهنگی و تعمیم تجارب فعالیت‌های مسوولین جندر وزارت ها و ادارات دولتی دیروز در وزارت ارشاد، حج و اوقاف دایر گردید.

چهار شنبه 30 میزان  
کابل،‌ افغانستان؛ قبل از ظهر سه شنبه جلسه هماهنگی و تعمیم تجارب فعالیت‌های مسوولین جندر وزارت ها و ادارات دولتی بحضور داشت، دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۱۲:۹
Background image

جلسه هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف، با مدیران رسانه ها برگزار شد

سه شنبه، ۲۹ میزان ۱۳۹۹ 
کابل، افغانستان: جلسه هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف با مدیران رسانه ها، پس از چاشت روز سه شنبه، با ابتکار رهبری ریاست مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت- اداره. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۳:۴۷
Background image

ملاقات سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف با سفیر افغانستان در کشور عربستان سعودی از طریق ویدیو کنفرانس

یکشنبه ۲۷ میزان   
محمد قاسم حلیمی سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف بعد از ظهر امروز طی کنفرانس ویدئویی با احمد جاوید مجددی سفیر افغانستان در کشور عربستان سعودی دیدار نمود در این دیدار. . .

BACK TO NEWS