جلسه هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف، با مدیران رسانه ها برگزار شد

bakhshi_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۱۲:۹
مرکز رسانه ها

سه شنبه، ۲۹ میزان ۱۳۹۹ 
کابل، افغانستان: جلسه هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف با مدیران رسانه ها، پس از چاشت روز سه شنبه، با ابتکار رهبری ریاست مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت- اداره ارتباطات عامه واستراتیژیک ریاست جمهوری، در تالار این مرکز برگزار شد.
در این جلسه، هیئت رهبری وزارت ارشاد، حج واوقاف؛ هیئت رهبری مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت؛ رییس رادیو تلویزیون ملی، سخنگوی شورای امنیت ملی و مدیران رسانه ها اشتراک داشتند.         
در نخست، لطیف محمود، رییس مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت، تعهد حکومت را در راستای آزادی بیان، حق دسترسی به اطلاعات و گردش اطلاعات ابراز نمود.  
بعدا مولوی محمد قاسم حلیمی، سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف، ضمن قدردانی از نقش رسانه ها در زمینه اطلاع رسانی گفت: وزارت ارشاد، حج و اوقاف متعهد به اطلاع رسانی است و پیوسته تلاش می نماید که پرسش های رسانه ها از سوی مقام های این وزارت و شورای علما، بی پاسخ نماند.
سپس، مدیران رسانه ها با سپاسگزاری از راه اندازی جلسه هماهنگی وزارت ارشاد، حج و اوقاف با آنان، پیشنهاداتی را به هدف بهبود همکاری ها وهماهنگی میان رسانه ها و وزارت ارشاد، حج واوقاف مطرح نمودند و خواهان ادامه جلسات به هدف تقویت همکاری رسانه ها با این وزارت گردیدند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۲ - ۱۲:۳۹
Background image

پیام تبریکی

محمد قاسم حلیمی نامزد وزیر وزارت ارشاد، حج واوقاف به تاریخ 28 عقرب برای وکلای محترم مردم در ولسی جرگه برنامه های مدبرانه کاری جهت توسعه و انکشاف زودهنگام در مربوطات این وزارت را ارایه. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۳:۳۲
Background image

تدویر برنامه آگاهی دهی پیرامون قانون دسترسی به اطلاعات

چهارشنبه ۲۸ عقرب
این جلسه به اشتراک محمد عثمان طارق معین پالیسی و پلان، روسای، مشاورین و کارمندان بخش اطلاعات و ارتباط عامه و همچنان محترم نجيبه مرام معاون کميسيون دسترسی به اطلاعات و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۳:۲۸
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت ارشاد، حج و اوقاف در ارتباط به مطالبه علماء، مشایخ و متنفذین دولت کویت که جنگ در افغانستان را تقبیح نموده آنرا نامشروع خواندند و خواستار تأمین عاجل آتش بس و صلح پایدار شدند.

علمای پرنفوذ و معتبر کشور کویت طی صدور اعلامیه جنگ جاری در افغانستان را محکوم کرده و نسبت آن را با اسلام و جهاد رد کردند. این علما با درنظرداشت نصوص صریح دینی خواستار ختم جنگ عاجل و. . .

BACK TO NEWS