موافقتنامه ارایه خدمات بهتر برای حجاج افغانستان در مدینه منوره عقد گردید

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۸ - ۱۰:۴
عقد قرار داد


در نشست که به همین منظور در شهر مدینه منوره برگزار گردیده بود ابتدا هیئت ۵ نفری افغانی تحت ریاست مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف جمهوری اسلامی افغانستان، از طرف مسوولین«المؤسسه الأهلية للأدلاء» مورد استقبال و پذیرایی گرم قرار گرفتند بعد دو طرف پیرامون پروسه حج سال گذشته بحث نموده و آن را موفق ارزیابی و از همکاری های نزدیک بین هم ابراز قدردانی نمودند         .
در اخیر موافقتنامه ارایه خدمات بهتر برای حجاج طی سال ۱۴۴۱ مطابق به سال ۱۳۹۹ بین مسوول موسسه متذکره و مولوی عبدالحکیم منیب به امضا رسید

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۹ - ۱۱:۸
Background image

ملاقات وزیر ارشاد، حج واوقاف با سفیر کشور شاهی عربستان سعودی در کابل

قبل از ظهر امروز مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف با سفیر کبیر کشور سعودی آقای جاسم محمد الخالدی در دفتر کارش دیدار و ملاقات نمودند.

دراین نشست هردو جانب روی موضوعات عملی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۲۴ - ۱۱:۴۵
Background image

سفر وزیر ارشاد ، حج و اوقاف به ولایت هرات

 مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف به ادامه سفر خویش به ولایت هرات جهت اتحاف دعا به منزل یکتن از علمای دینی کشور الحاج عبدالرحیم عاصمی مشهور به خلیفه صاحب نوین که چند قبل جهان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۲۴ - ۱۱:۳۱
Background image

دیدار وزیر ارشاد حج و اوقاف با علمای اهل تشیع ولایت هرات.

دیدار وزیرارشاد، حج واوقاف با علمای اهل تشیع ولایت هرات وزیر ارشاد، حج و اوقاف به ادامه سفر شان به هرات با علمای اهل تشیع آن ولایت دیدار نمودند. مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و. . .

BACK TO NEWS