موافقتنامه ارایه خدمات بهتر برای حجاج افغانستان در مدینه منوره عقد گردید

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۸ - ۱۰:۴
عقد قرار داد


در نشست که به همین منظور در شهر مدینه منوره برگزار گردیده بود ابتدا هیئت ۵ نفری افغانی تحت ریاست مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف جمهوری اسلامی افغانستان، از طرف مسوولین«المؤسسه الأهلية للأدلاء» مورد استقبال و پذیرایی گرم قرار گرفتند بعد دو طرف پیرامون پروسه حج سال گذشته بحث نموده و آن را موفق ارزیابی و از همکاری های نزدیک بین هم ابراز قدردانی نمودند         .
در اخیر موافقتنامه ارایه خدمات بهتر برای حجاج طی سال ۱۴۴۱ مطابق به سال ۱۳۹۹ بین مسوول موسسه متذکره و مولوی عبدالحکیم منیب به امضا رسید

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۱۱:۵۴
Background image

تفاهمنامه همکاری میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و عزیزی بانک به امضاء رسید

محفلی که به این مناسبت دایر گردیده بود،  در آن هیئت رهبری هردو ارگان حاضر بودند توسط دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی این وزارت و محمد سلیم حبیبی معاون هیئت عامل عزیزی بانک تفاهنمامه. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۳:۱۰
Background image

تبعه انگلیسی با خواندن کلمه شهادت به دین مقدس اسلام مشرف شد

شنبه 29 سنبله سال 1399


یک تعبه برتانیایی که مدتی را در افغانستان سپری نموده است امروز با خواندن کلمه توحید با حضور داشت دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت ارشاد، حج واوقاف به دین. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۲:۵
Background image

ملاقات سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف با هماهنگ کننده بنیاد خیریه خلیفه بن زاید کشور امارات متحده عربی در کابل.

کابل-افغانستان؛
جمعه ۲سنبله ۱۳۹۹
قبل از ظهر امروز محمد قاسم حلیمی سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف با آقای علي الغيثي هماهنگ کننده بنیاد خیریه خلیفه بن زاید برای کارهای بشردوستانه کشور. . .

BACK TO NEWS