آغاز برنامه پرداخت پول باقی مانده حجاج سال۱۴۴۳ /۱۴۰۱در مجتمع حجاج زون مرکز

bakhshi_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۲ - ۱۲:۹
آغاز توزیع پول

به اساس لیست ترتیب شده، حجاج محترم مرکز و نواحی شهر کابل از شماره پروازی۱ الی۴۰۰ با اصل و کاپی رنگه پاسپورت و تذکره، امروز سه شنبه ۱۶صفر/۱۴۴۴ برابر به ۲۲ سنبله ۱۴۰۱ ، غرض اخذ پول خویش به مجتمع حجاج زون مرکز مراجعه نمودند که روند توزیع پول در مرکز و نواحی شهر کابل به اساس شماره پروازی تا ختم آن ادامه یافته و همزمان حجاج ولایات از ریاست های ارشاد، حج و اوقاف مربوطه خویش دریافت می کنند،

روند پرداخت پول باقی مانده حجاج توسط رهبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف آغاز گردیده که برای آنان مبلغ (۵۱۵.۳۸) دالر  پرداخت می شود.

در مصاحبه ما با شماری از حجاج از شیوه توزیع پول باقی مانده و شفافیت آن ابراز خرسندی نموده و  همچنان از امانت داری رهبری وزارت ارشاد، حج واوقاف قدردانی کردند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۰ - ۹:۱۷
Background image

راه اندازی امتحان رقابتی بست های خالی امامان مساجد شهر کابل

شنبه ۵ ربیع‌الاول/۱۴۴۴هـ ق.( ۹ میزان۱۴۰۱)

وزارت ارشاد، حج و اوقاف با راه اندازی امتحان آزاد، بست های خالی امامان مساجد شهر کابل را به رقابت گذاشت و قبل از ظهر امروز دوطلبان این بست ها. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۱۲:۱۹
Background image

آغاز روند انتقال معتمرین به حرمین و شریفین

اولین کاروان معتمرین غرض ادای عمره، امروز توسط شرکت های سیاحتی و زیارتی شمشاد و سلطان مدینه تحت نظر وزارت ارشاد، حج و اوقاف از میدان هوائی بین المللی کابل به صوب حرمین شریفین انتقال. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۲ - ۱۲:۹
Background image

آغاز برنامه پرداخت پول باقی مانده حجاج سال۱۴۴۳ /۱۴۰۱در مجتمع حجاج زون مرکز

به اساس لیست ترتیب شده، حجاج محترم مرکز و نواحی شهر کابل از شماره پروازی۱ الی۴۰۰ با اصل و کاپی رنگه پاسپورت و تذکره، امروز سه شنبه ۱۶صفر/۱۴۴۴ برابر به ۲۲ سنبله ۱۴۰۱ ، غرض اخذ پول خویش. . .

BACK TO NEWS