آغاز برنامه پرداخت پول باقی مانده مصارف حج توسط وزیر ارشاد، حج و اوقاف

bakhshi_admin
شنبه ۱۴۰۱/۶/۱۹ - ۱۵:۴۸
توزیع پول

۱۴ صفر‌المظفر/۱۴۴۴ه.ق.(۱۹سنبله،۱۴۰۱)

در این محفل شیخ الحدیث دوکتور نور محمد ثاقب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف، مولوی عارف الله عارف معین اداری و مالی، رؤسای مرکز این وزارت و عده‌ای از حجاج اشتراک داشتند.

وزیر ارشاد، حج و اوقاف طی سخنرانی شان گفت: این نخستین بار است که وزارت ارشاد، حج و اوقاف پول باقی مانده حجاج را دوباره برای شان تأدیه می کند.

دکتور ثاقب همچنان علاوه نمود، که به رهبری ا.ا.ا و اشراف وزارت ارشاد، حج و اوقاف تعدادی ازهموطنان ما امسال جهت ادای حج بیت الله شریف به کشور عربستان سعودی اعزام گردیدند، که الحمدالله با وجود مشکل محدودی زمان با نصرت ‌و فضل الله(ج) این پروسه با موفقیت سپری شد.

 نامبرده همچنان افزود: از حجاج پول مصارف حج به خاطر انتظامات شان اخذ گردیده بود؛ که به این منظور وزارت ارشاد، حج و اوقاف از هر فی نفر حاجی (۴۱۳۰) دالر اخذ نموده بود، خوشبختانه بعداز سنجیش و تصفیه مصارف حج، بالای هر حاجی(۳۶۱۴.۶۲) دالر مصرف وارد شده است و به مقدار (۵۱۵.۳۸) دالر پول هر حاجی باقی مانده است که امروز رسما برنامه پرداخت آن آغاز گردید.

ایشان در ادامه افزودند که حجاج سال۱۴۴۳ می توانند غرض دریافت پول متذکره خویش در مرکز به ریاست حج فرضی در مجتمع حجاج زون مرکز وزارت ارشاد، حج و اوقاف و در ولایات به ریاست های ارشاد، حج و اوقاف مراجعه نموده تا بعد از طی مراحل اسناد شان از طریق بانک ملی کشور پول خویش را اخذ نمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۱:۲۱
Background image

دومین جلسه کمیته تنظیم امور ارشادی و مسلکی مساجد برگزار شد

دومین جلسه‌ای ارشادی کمیته تنظیم امور مساجد

به ریاست شیخ الحدیث مولوی زر محمد حقانی معین مسلکی و اشتراک مولوی محمد نبی محمدی رئیس عمومی ارشاد و انسجام امور مساجد و مولوی محمد اشرف. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۲۱:۴۹
Background image

وزیر ارشاد، حج و اوقاف با معاون سفارت ایران در کابل ملاقات نمود

۵ ربیع الأول ۱۴۴۵هـ ق (۲۹ سنبله ۱۴۰۲هـ ش) شیخ الحدیث دوکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دفتر کارش با آقای سید حسن مرتضوی معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۷:۱۴
Background image

آغاز برنامه تأدیه پول باقی مانده مصارف حج، برای حجاج سال(۱۴۴۴هـ ق مطابق 1402هـ ش)

۲۷ صفر المظفر ۱۴۴۵ هـ ق (۲۱ سنبله ۱۴۰۲ هـ ش)

پروسه تادیه پول باقی مانده از مصارف حجاج امروز طی محفل در مرکز رسانه های حکومت به اشتراک شیخ الحدیث دکتورمولوی نورمحمد ثاقب وزیر ارشاد، حج. . .

BACK TO NEWS