آغاز برنامه پرداخت پول باقی مانده مصارف حج توسط وزیر ارشاد، حج و اوقاف

bakhshi_admin
شنبه ۱۴۰۱/۶/۱۹ - ۱۵:۴۸
توزیع پول

۱۴ صفر‌المظفر/۱۴۴۴ه.ق.(۱۹سنبله،۱۴۰۱)

در این محفل شیخ الحدیث دوکتور نور محمد ثاقب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف، مولوی عارف الله عارف معین اداری و مالی، رؤسای مرکز این وزارت و عده‌ای از حجاج اشتراک داشتند.

وزیر ارشاد، حج و اوقاف طی سخنرانی شان گفت: این نخستین بار است که وزارت ارشاد، حج و اوقاف پول باقی مانده حجاج را دوباره برای شان تأدیه می کند.

دکتور ثاقب همچنان علاوه نمود، که به رهبری ا.ا.ا و اشراف وزارت ارشاد، حج و اوقاف تعدادی ازهموطنان ما امسال جهت ادای حج بیت الله شریف به کشور عربستان سعودی اعزام گردیدند، که الحمدالله با وجود مشکل محدودی زمان با نصرت ‌و فضل الله(ج) این پروسه با موفقیت سپری شد.

 نامبرده همچنان افزود: از حجاج پول مصارف حج به خاطر انتظامات شان اخذ گردیده بود؛ که به این منظور وزارت ارشاد، حج و اوقاف از هر فی نفر حاجی (۴۱۳۰) دالر اخذ نموده بود، خوشبختانه بعداز سنجیش و تصفیه مصارف حج، بالای هر حاجی(۳۶۱۴.۶۲) دالر مصرف وارد شده است و به مقدار (۵۱۵.۳۸) دالر پول هر حاجی باقی مانده است که امروز رسما برنامه پرداخت آن آغاز گردید.

ایشان در ادامه افزودند که حجاج سال۱۴۴۳ می توانند غرض دریافت پول متذکره خویش در مرکز به ریاست حج فرضی در مجتمع حجاج زون مرکز وزارت ارشاد، حج و اوقاف و در ولایات به ریاست های ارشاد، حج و اوقاف مراجعه نموده تا بعد از طی مراحل اسناد شان از طریق بانک ملی کشور پول خویش را اخذ نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۰ - ۹:۱۷
Background image

راه اندازی امتحان رقابتی بست های خالی امامان مساجد شهر کابل

شنبه ۵ ربیع‌الاول/۱۴۴۴هـ ق.( ۹ میزان۱۴۰۱)

وزارت ارشاد، حج و اوقاف با راه اندازی امتحان آزاد، بست های خالی امامان مساجد شهر کابل را به رقابت گذاشت و قبل از ظهر امروز دوطلبان این بست ها. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۱۲:۱۹
Background image

آغاز روند انتقال معتمرین به حرمین و شریفین

اولین کاروان معتمرین غرض ادای عمره، امروز توسط شرکت های سیاحتی و زیارتی شمشاد و سلطان مدینه تحت نظر وزارت ارشاد، حج و اوقاف از میدان هوائی بین المللی کابل به صوب حرمین شریفین انتقال. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۲ - ۱۲:۹
Background image

آغاز برنامه پرداخت پول باقی مانده حجاج سال۱۴۴۳ /۱۴۰۱در مجتمع حجاج زون مرکز

به اساس لیست ترتیب شده، حجاج محترم مرکز و نواحی شهر کابل از شماره پروازی۱ الی۴۰۰ با اصل و کاپی رنگه پاسپورت و تذکره، امروز سه شنبه ۱۶صفر/۱۴۴۴ برابر به ۲۲ سنبله ۱۴۰۱ ، غرض اخذ پول خویش. . .

BACK TO NEWS