اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

  به اطلاع عموم علمای کرام که علاقمند امامت و خطابت بوده وظیفه رسمی نداشته باشند وداری: سیره و مواصفات نیک، سند معتبر و معتمد تائید شده، قرائت مناسب، کلام فصیح. تسلط به زبان های ملی به خصوص به زبان محلی، پابندی به وظیفه، توانی و مهارت امامت را داشته باشند می توانند جهت سپری نمودند امتحان تقریری و تحریری به مجتمع حجاج زون مرکز مراجعه نمایند زمان؛ روز شنبه مورخ ۵ ربیع الاول سال ۱۴۴۴ ه ق مطابق ۹ میزان سال ۱۴۰۱ ه.ش ساعت ۹ صبح مکان؛ مجتمع حجاج زون مرکز واقع دامنه تپه مرنجان مکروریان کهنه نوت. تذکره و اسناد خویش را با خود داشته باشند شماره تماس: ۰۷۴۴۷۲۰۰۷۰/ ۰۷۴۴۲۶۲۷۹۰

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۹:۱۲
Background image

اطلاعیه مطبوعاتی

به نماینده‌ گان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که طی محفلی با اشتراک هیئت رهبری این وزارت و حضور تعدادی از حجاج برنامه تادیه پول باقیمانده مصارف حج سال جاری را آغاز . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۱۳:۵۶
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد،حج واوقاف

قرار است ثبت نام جدید الشمولان ستاژتدریب ائمه وخطباء برای سال تعلیمی وتحصیلی سال (1402هـ ش) آغازگردد،بناءً به اطلاع شایقین علم ودانش، فارغان دوره کلان مدارس دینی رسانیده میشود تا . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۱۹:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

 به اطلاع آن عده حجاج محترم ولایات که در ذیل ذکر گردیده است رسانیده می شود، جهت طی مراحل اسناد سفر و تنظیم در پرواز های دهم و یازدهم، از کابل به مدینه منوره لطف نموده به روز سه شنبه . . .

بازگشت به اطلاعیه ها