اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

  به اطلاع عموم علمای کرام که علاقمند امامت و خطابت بوده وظیفه رسمی نداشته باشند وداری: سیره و مواصفات نیک، سند معتبر و معتمد تائید شده، قرائت مناسب، کلام فصیح. تسلط به زبان های ملی به خصوص به زبان محلی، پابندی به وظیفه، توانی و مهارت امامت را داشته باشند می توانند جهت سپری نمودند امتحان تقریری و تحریری به مجتمع حجاج زون مرکز مراجعه نمایند زمان؛ روز شنبه مورخ ۵ ربیع الاول سال ۱۴۴۴ ه ق مطابق ۹ میزان سال ۱۴۰۱ ه.ش ساعت ۹ صبح مکان؛ مجتمع حجاج زون مرکز واقع دامنه تپه مرنجان مکروریان کهنه نوت. تذکره و اسناد خویش را با خود داشته باشند شماره تماس: ۰۷۴۴۷۲۰۰۷۰/ ۰۷۴۴۲۶۲۷۹۰

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم با اشتراک متسابقین در34 ولایات کشور غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم قبلاً برگزار گردیده بود که در نتیجه از . . .

شنبه ۱۴۰۱/۸/۲۸ - ۱۵:۲۲
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

از جمله نعمات بزرگ الله متعال بر امت اسلامی آن است که اوقات پرفضیلت را برایشان مشخص نموده است که در همان اوقات انجام عمل نیک سبب اجر و پاداش بزرگ گردیده و در آن گناهان بنده گان مورد عفو . . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۷/۷ - ۲۲:۳۶
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

  به اطلاع عموم علمای کرام که علاقمند امامت و خطابت بوده وظیفه رسمی نداشته باشند وداری: سیره و مواصفات نیک، سند معتبر و معتمد تائید شده، قرائت مناسب، کلام فصیح. تسلط به زبان های ملی به . . .

بازگشت به اطلاعیه ها