اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

bakhshi_admin

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف به اطلاع عموم خطبا و ائمه کرام مساجد رسانیده می شود که قرار است مع الخیر نماز عید سعید فطر به روز اول ماه شوال ساعت هشت صبح در تمام مساجد جامع و عیدگاه های مرکز و ولایات کشور اداء گردد. هموطنان با دیانت ما از موضوع مطلع بوده قبل از ساعت هشت به مساجد جامع و عیدگاه ها حضور به هم رسانیده و از نیروی های امنیتی مصرانه تقاضا به عمل می آید تا در ایام عید سعید فطر در تامین امنیت عبادت گاه های مردم مسلمان افغانستان بیشتر از پیش توجه نمایند. 

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۷:۵۶
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج و اوقاف به اطلاع تمام متقاضیان محترم حج سال جاری (1398) رسانیده می شود که پروسه تحویلی قسط دوم مصارف حج جهت ترتیب و تنظیم کارهای حجاج محترم سال 1398 به روز . . .

شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۸:۵۵
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

وزارت ارشاد حج و اوقاف جهت ارتقای ظرفیت مسلکی و تخصصی قراء کشور معهد عالی قراءات را تاسیس و فارغان صنوف دوازدهم که دارای شریط ذیل باشند ، برای دور دوم تحصیلی امتحان کانکور اختصاصی محصل . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۷:۵۹
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف به اطلاع عموم خطبا و ائمه کرام مساجد رسانیده می شود که قرار است مع الخیر نماز عید سعید فطر به روز اول ماه شوال ساعت هشت صبح در تمام مساجد جامع و عیدگاه . . .

بازگشت به اطلاعیه ها