اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج و اوقاف متقاضیان

طوریکه به شما بهتر معلوم است، امتحان(تحریری) ناظمین حجاج سال ۱۳۹۹ قبلا از طریق کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی اخذ، و نتایج آن نیز از طریق سایت کمیسیون نامبرده به نشر رسیده بود که یک تعداد از کاندیدان با نتایج اعلان شده قناعت نشان نداده اند، بناءً نظر به در خواست این وزارت و موافقت نمایندگان کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی، آن عده از کاندید ناظمین محترم که از نتایج امتحان فوق الذکر رضایت نداشته باشند، می توانند الی تاریخ ۳۰ سرطان سال جاری شکایات خویش را در مرکز به ریاست حج فرضی و در ولایات به ریاست های ارشاد، حج و اوقاف ولایت مربوطه تسلیم نمایند. ریاست های ارشاد، حج و اوقاف ولایات مکلف اند که به تاریخ ۳۱ سرطان شکایات جمع آوری شده کاندید ناظمین را رسما به ریاست حج فرضی در مرکز ارسال دارند تا شکایات آنها مورد بررسی قرار گرفته و تصامیم لازم اتخاذ گردد. آدرس ریاست حج فرضی در کابل؛ شهرنو- چهاراهی فیض محمد خان

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۱۴:۱۸
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج و اوقاف متقاضیان

طوریکه به شما بهتر معلوم است، امتحان(تحریری) ناظمین حجاج سال ۱۳۹۹ قبلا از طریق کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی اخذ، و نتایج آن نیز از طریق . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

به اطلاع آنعده از علمای کرام مرکزو ولایات که واجد شرایط ذیل باشند :

1- دارای سندتحصیلی حد اقل فوق بکلوریا درعلوم دینی باشد

2- امام ویا مدرس برحال باشد

3- سن شان بین (30) الی (60) . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۹:۵۹
Background image

پروژه تهیه و تدارک پرزه جات و روغنیات مورد ضرورت وسایط نقلیه به صورت سال تمام  برای  سال 1399

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک پرزه جات و روغنیات مورد ضرورت وسایط نقلیه به صورت سال تمام  برای  سال 1399 ، . . .

بازگشت به اطلاعیه ها