اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه حفظ قرانکریم

یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم با اشتراک متسابقین در34 ولایات کشور غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم قبلاً برگزار گردیده بود که در نتیجه از هر ولایت یک یک تن قاری ممتاز غرض شرکت در مسابقه نهایی به مرکز معرفی گردیده است .

اکنون به اطلاع عموم علاقه مندان وشایقین مرکز ونواحی 22 گانه شهر کابل که حافظ کامل قرآنکریم مع التجوید باشند وسن ایشان الی ختم سالجاری بالا تر از 25 سال نباشد، رسانیده می شود که به روز یکشنبه مورخ 13/ قوس/1401  الی چهارشنبه مورخ 16/ قوس/1401 از ساعت 8:30 صبح الی 3:00 بعد از ظهر به دفتر ریاست امور قراء واقع شهرنو کابل چهاراهی فیض محمد خان با داشتن تذکره تابعیت غرض ثبت نام واشتراک شان در مرحله اول مسابقه مذکور مراجعه نموده ویا به شماره های ذیل (۰۷۴۵۶۸۸۱۱۸-۰۷۶۴۷۳۱۴۲۰) تماس حاصل نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۰:۳۷
Background image

هدایت مقام محترم وزارت ارشاد، حج و اوقاف برای عموم خطباء و امامان مساجد رسمی و غیر رسمی کشور

از اینکه در کشور سویدن توسط یک شخص کافر به کتاب مقدس(قرآنکریم) مسلمانان بی حرمتی صورت گرفته و آن را به آتش کشیده است از اینرو برای عموم خطباء و امامان مساجد رسمی و غیر رسمی هدایت سپرده . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۲۲ - ۱۴:۴۹
Background image

به نمایندگان محترم رسانه ها!

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که فردا چهار شنبه مؤرخ، ۲۳ قوس سال روان، به مناسبت یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم - غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم با اشتراک متسابقین در34 ولایات کشور غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم قبلاً برگزار گردیده بود که در نتیجه از . . .

بازگشت به اطلاعیه ها