اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه حفظ قرانکریم

یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم با اشتراک متسابقین در34 ولایات کشور غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم قبلاً برگزار گردیده بود که در نتیجه از هر ولایت یک یک تن قاری ممتاز غرض شرکت در مسابقه نهایی به مرکز معرفی گردیده است .

اکنون به اطلاع عموم علاقه مندان وشایقین مرکز ونواحی 22 گانه شهر کابل که حافظ کامل قرآنکریم مع التجوید باشند وسن ایشان الی ختم سالجاری بالا تر از 25 سال نباشد، رسانیده می شود که به روز یکشنبه مورخ 13/ قوس/1401  الی چهارشنبه مورخ 16/ قوس/1401 از ساعت 8:30 صبح الی 3:00 بعد از ظهر به دفتر ریاست امور قراء واقع شهرنو کابل چهاراهی فیض محمد خان با داشتن تذکره تابعیت غرض ثبت نام واشتراک شان در مرحله اول مسابقه مذکور مراجعه نموده ویا به شماره های ذیل (۰۷۴۵۶۸۸۱۱۸-۰۷۶۴۷۳۱۴۲۰) تماس حاصل نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۱۱:۴۲
Background image

به نمایندگان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که امروز چهار شنبه، ۱۹ ثور سال جاری محفلی را به مناسبت اولین پرواز انتقال حجاج به حرمین شریفین تدویر نماید.

بدین وسیله از همکاران رسانه‌ای ما . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۷ - ۱۰:۴
Background image

دعوت نامه مطبوعاتی

کابل – افغانستان: قرار است فردا سه شنبه، ۷ حمل سال روان، کنفرانس خبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف، در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت برگزار گردد.

بناً از نمایندگان محترم رسانه ها دعوت به . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۹:۷
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

 وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد برای حج سال جاری ۱۴۴۵هـ ق ثبت نام جدید نماید. به همین منظور به اطلاع عموم اشخاصی که در مرکز و ولایات قصد ادای حج را داشته باشند، جهت ثبت نام حج برای . . .

بازگشت به اطلاعیه ها