ایجاد کمپیوتر لب در هشت محراب مساجد شهر کابل

bakhshi_admin

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، حج و اوقاف در نظر دارد، پروژه تهیه و تدارک اجناس و لوازم تکنالوژیکی جهت ایجاد ایجاد کمپیوتر لب برای تعداد (8) محراب مساجد شریف در نواحی مختلف شهر کابل بابت سال مالی 1398 مربوط وزارت ارشاد، حج و اوقاف.

را به خدمات لوژستیکی نیل بیندرز جواز شماره (34317) آدرس شرکت: کوته سنگی، مارکیت نگین آسیا، مرکز کابل، کابل، به قیمت مجموعی (9,785,712) نه میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار و هفصد و دوازده افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند، میتوانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تهیه و تدارکات وزارت ارشاد، حج و اوقاف وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

جمعه ۱۳۹۸/۶/۱ - ۰:۱
Background image

تهیه و تدارک مقدار (32500) کیلو گرام گاز مایع مورد ضرورت وزارت و ریاست های مربوطه

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک مقدار (32500) کیلو گرام گاز مایع مورد ضرورت وزارت و ریاست های مربوطه این وزارت، . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۹:۱۲
Background image

پروژه تهیه و تدارک مقدار (۲۱۶۰) متر مربع فرش جای نمازی برای مسجد شریف جامع ولسوالی زرمت ولایت پکتیا

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک مقدار (۲۱۶۰) متر مربع فرش جای نمازی برای مسجد شریف جامع ولسوالی زرمت ولایت پکتیا . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۰:۱۳
Background image

پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (پطرول و دیزل) بابت سال مالی 1398

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، که وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد، پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (پطرول و دیزل) بابت سال . . .

Back to tenders