دیدار سرپرست وزارت ارشاد، حج واوقاف با رئیس عقیدتی و فرهنگی وزارت امور داخله

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۱۰:۴۴
رئیس عقیدتی وزارت داخله

سمونوال قاری ذبیح الله ابدالی رئیس عمومی عقیدتی و فرهنگی وزارت امور داخله و هیئت همراهش امروز با محمد قاسم حلیمی سرپرست وزارت ارشاد، حج واوقاف در مقر این وزارت دیدار نمود.

در این دیدار که دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی، محمد عثمان طارق معین پالیسی و پلان، محمد اسحق حیدری عرب رئیس دفتر و فضل محمد حسینی رئیس اطلاعات و ارتباط عامه این وزارت نیز حاضر بودند، رئیس عقیدتی و فرهنگی وزارت امور داخله ضمن قدردانی از همکارهای دوامدار علمای کرام خواهان توجه بیشتر از سوی این وزارت در بخش های ارشادی، نصاب تدریسی، تدوین برنامه های دینی و تعلیمی برای قطعات وجزوتام های پولیس ملی گردید.

سپس سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف از کارکردها و فداکاری های پولیس ملی و نیروهای امینتی کشور قدردانی نموده همکاری همه جانبه این وزارت را در بخش های نامبرده وعده نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۴:۴۴
Background image

دیدار سفیر سازمان همکاری های اسلامی با سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف

حسین اونی بوتسالی سفیر ونماینده دایمی سازمان همکاری های اسلامی درکابل، در حالی که دکتور محمد شفیق صمیم سفیر دایمی افغانستان در آن سازمان نیز حاضر بود، بعد ازظهر دیروز با محمد قاسم حلیمی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۶ - ۱۴:۲۳
Background image

دیدار معین مسلکی وزارت ارشاد، حج و اوقاف از جریان تدریس و فعالیت های انستیتوت معهد عالی قراءات

چهارشنبه 2 میزان 1399

صبح امروز دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت ارشاد، حج واوقاف طی دیدار از انستیتوت معهد عالی قراءات با استادان، محصلین و کارمندان آن ملاقات نموده از جریان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۴:۵۶
Background image

پیام وزارت ارشاد، حج و اوقاف در پیوند به مسلمان شدن یک شخص غیر مسلم

وزارت ارشاد، حج و اوقاف منحیث بزرگترین سکتور امور دینی در کشور از مشرف شدن محترم سیمون اندرو (SIM0NANDREW) باشنده اصلی کشور بریطانیا، به دین مبین اسلام که با در ک حقانیت این دین بزرگ به. . .

BACK TO NEWS