دیدار نماینده وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس شرکت وکلای موحد عربستان سعودی

bakhshi_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۲
وکلای موحد

جده: ۱۷ جمادی‌الثانی،۱۴۴۴ه.ش./ ۲۰جدی،۱۴۰۱ه.ش.

محترم مولوی عبدالولی حقانی رئيس عمومی ادارى ومالى و نماینده با صلاحیت وزارت ارشاد، حج واوقاف که به دعوت رسمی وزارت حج و عمره عربستان سعودی جهت اشتراک در کنفرانس و نمایشگاه خدمات حج و عمره (۲۰۲۳ میلادی) قبلاً عازم آن کشور گردیده بود، به سلسله دیدارهای شان با مسوولین مرتبط به حج امروز با محترم ساهر بن عبدالعزیز مطر رئیس شرکت وکلای موحد دیدار و گفتگو نمود.

در این ملاقات طرفین روی مسایل مرتبط به ارایه خدمات وکلای موحد در سال۱۴۴۴ ه .ق. برای حجاج افغانستان گفتگو نموده و جهت مطالعه جوانب توافقنامه با شرکت مذکور ، امضاء آن به جلسه آینده موکول گردید.

قابل یاد آوریست که مسوولیت وکلای موحد استقبال حجاج در میادین هوایي جده و مدینه منوره بوده که حجاج را تنظیم و به وقت معینه از میدان به عماره هایشان انتقال و برعکس در ختم مراسم حجاج را تنظیم و در پروازهای معينه به کشور می فرستند

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۳ - ۱۱:۵۰
Background image

دیدار وزیر ارشاد، حج و اوقاف با مسؤولین شرکت هوایی آریانا افغان

۲۹ جمادی الثانی ۱۴۴۴ ه.ق. (۲ دلو ۱۴۰۱ ه.ش.)

‏شیخ الحدیث دکتور مولوی نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج واوقاف بعد از ظهر امروز با حاجی مولوی رحمت الله آغا رئیس شرکت هوایی آریانا افغان در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۶
Background image

دیدار نماینده وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس شرکت النقابة العامة للسيارات

جده: ۱۷ جمادی‌الثانی۱۴۴۴ه.ش./ ۲۰جدی ۱۴۰۱ه.ش.

محترم مولوی عبدالولی حقانی رئيس عمومی ادارى ومالى و نماینده با صلاحیت وزارت ارشاد، حج واوقاف به سلسله دیدارهای شان با مسوولین حج کشور. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۲
Background image

دیدار نماینده وزارت ارشاد، حج و اوقاف با رئیس شرکت وکلای موحد عربستان سعودی

جده: ۱۷ جمادی‌الثانی،۱۴۴۴ه.ش./ ۲۰جدی،۱۴۰۱ه.ش.

محترم مولوی عبدالولی حقانی رئيس عمومی ادارى ومالى و نماینده با صلاحیت وزارت ارشاد، حج واوقاف که به دعوت رسمی وزارت حج و عمره عربستان سعودی. . .

BACK TO NEWS