وزیر ارشاد، حج واوقاف با شیوخ و علمای کرام پیرامون مسایل شرعی حج بحث و ابراز نظر نمودند

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۵ - ۱۵:۳
ملاقات با شیوخ

دوشنبه 5 ذوالحجة / 13 سرطان

بعد از ظهر امروز شیخ الحدیث دکتور نورمحمد قاقب وزیر ارشاد، حج واوقاف با شیوخ و علمای کرام که منحیث ناظمین حجاج در پروسه حج سال روان توظیف گردیدند پیرامون موضوعات و مسایل شرعی حج بحث و گفتگو صورت گرفت دراین مجلس برعلاوه از ناظمین عده از مسئولین بعثه حج افغانستان مقیم مکه مکرمه نیز حضور داشتند.

شیخ الحدیث دکتور نور محمد ثاقب ضمن قدردانی از علمای کرام موظف در پروسه سال روان گفت جایگاه علماء برای ارشاد و رهنمایی موضوعات و مسایل پروسه حج بسیار مهم و ارزنده می باشد پس باید برای حجاج مسایل حج به گونه سهل و آسان توضیح وتشریح گردد، خصوص نظر واحد در ادای نماز های قصر و جمع برای حجاج ارشاد گردد، مسایل قربانی نیز از جمله موضوعات مهم برای حجاج بحساب می رود که دراین رابطه علماء هم مسایل شرعی را با حجاج شریک سازند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۱۱:۴۲
Background image

برگشت آخرین دسته حجاج از زون بلخ به کشور

به گزارش خبرنگار ما از زون پروازی شمال ناوقت دیشب  طیاره حامل (۱۲۷) تن حجاج از زون بلخ ، به میدان هوایی مولانا جلال‌الدین محمد بلخی ، نشست نمود.

یک تن از حجاج از این که وزارت ارشاد، حج. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۲۹ - ۰:۹
Background image

وزیر ارشاد، حج واوقاف و رئیس بعثه حج افغانستان از مجمع بافت جامه خانه کعبه شریفه دیدن نمودند

شیخ الحدیث دکتور نورمحمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف ورئیس عمومی بعثه حج افغانستان با هیات همراهش از مکان های مختلف مجمع الملک عبدالعزیز لکسوة الکعبة المشرفة دیدن نمودند.

 موصوف حین. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۵ - ۱۵:۳
Background image

وزیر ارشاد، حج واوقاف با شیوخ و علمای کرام پیرامون مسایل شرعی حج بحث و ابراز نظر نمودند

دوشنبه 5 ذوالحجة / 13 سرطان

بعد از ظهر امروز شیخ الحدیث دکتور نورمحمد قاقب وزیر ارشاد، حج واوقاف با شیوخ و علمای کرام که منحیث ناظمین حجاج در پروسه حج سال روان توظیف گردیدند پیرامون. . .

BACK TO NEWS