وزیر ارشاد، حج و اوقاف با نماینده برنامه توسعه یی سازمان ملل متحد در دفتر کارش ملاقات نمودند.

bakhshi_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۷
نماینده ملل متحد

شنبه ٢٥ دلو ١٣٩٩

کابل؛ امروز محمدقاسم حلیمی وزیر ارشاد، حج و اوقاف در حالیکه محمدعثمان طارق معین پالیسی وپلان این وزارت نیز حاضر بود با آقای عبدالله الدردری نماینده برنامه توسعه یی سازمان ملل متحد در دفتر کارش دیدار و ملاقات نمودند.

در آغاز وزیر ارشاد، حج و اوقاف روی برنامه های وزارت مانند:

تاسیس دارالافتاء و مرکز ارتباط وآگاهی عامه، بوجود آوردن سیستم منظم تعلیم و تربیه در مساجد، به میان اوردن سیستم تعلیمی و تربیتی در محابس، اکمال سیستم معلوماتی پروسه حج و بوجود اوردن سیستم منظم عایداتی اوقاف صحبت های مفصل را ارایه داشتند.

سپس نماینده برنامه توسعه یی سازمان ملل متحد از برنامه های فوق الذکر اظهار خوشی و خرسندی نموده وعده سپرد که بادر نظرداشت مقررات نافذه بخش برنامه توسعه یی سازمان ملل متحد آماده هرگونه همکاری تخنیکی و مادی با این وزارت می باشد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۱۲:۴۱
Background image

مولوی انصاری در مناظره علمای هرات حاضر نگردید.

اخیرا علمای فاضل و معزز ولایت دانش پرور و مثقف هرات از مولوی انصاری دعوت نموده که درحضور آنها در یک برنامه رسانه یی پیرامون اظهارات غیرمسوولانه اخیر خویش حاضر به مناظره شده و درخصوص. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۱۴:۱۶
Background image

اعلامیه وزارت ارشاد، حج و اوقاف در پیوند به اظهارات اخیر آقای انصاری هرات

وزارت ارشاد حج واوقاف اظهارات اخیر انصاری را خلاف اصول و موازین شریعت اسلام و مخالف با تمام قوانین نافذه کشور دانسته، بیانات غیر مسئولانه و مغرضانه او را شدیدا محکوم وتقبیح می نماید.

د. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۰:۱
Background image

صحبت وزیر ارشاد حج و اوقاف با سفرای افغانستان در کشور های اسلامی

پنجشنبه ٣٠ دلو ١٣٩٩

کابل، افغانستان؛ امروز محمد قاسم حلیمی وزیر وزارت ارشاد، حج و اوقاف در حالیکه محمد حنیف اتمر وزیر امور خارجه نیز حاضر بود با ۳۶ سفیر جمهوری اسلامی افغانستان مقیم. . .

BACK TO NEWS