پروژه وسایل تکنالوژی (الکترونیکی) مورد ضرورت ریاست حج برای سال مالی 1398

bakhshi_admin

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت ارشاد حج و اوقاف در نظر دارد، قرارداد پروژه وسایل تکنالوژی (الکترونیکی) مورد ضرورت ریاست حج برای سال مالی 1398 خویش را تحت شماره داوطلبی NPA/MORAH/98/G-2448/NCB به اساس قرارداد بالمقطع با شرکت تجارتی خدماتی لوژستیکی الهام مقتدر دارنده جواز نمبر D-34243)) و با داشتن محل اصلی تجارتی شاداب مارکیت، پلخمری - بغلان را به قیمت مجموعی مبلغ (4,400,000) افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی وحکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند، میتوانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تهیه و تدارکات وزارت ارشاد،حج و اوقاف  وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۶:۴
Background image

پروژه حفر چاه عمیق با ملحقات، امور ایجابی و متفرقه آن در تعمیر ریاست حج و زیارت بابت سال مالی 1398

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد، ​ ​ پروژه حفر چاه عمیق با ملحقات، امور ایجابی و متفرقه آن در . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۳
Background image

پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل( پطرول و دیزل ) بابت سال 1398

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل( پطرول و دیزل ) بابت  سال 1398 ، اشتراک نموده و آفر های سر بسته خویش . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۳:۳۱
Background image

پروژه وسایل تکنالوژی (الکترونیکی) مورد ضرورت ریاست حج برای سال مالی 1398

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت ارشاد حج و اوقاف در نظر دارد، قرارداد پروژه وسایل تکنالوژی (الکترونیکی) مورد ضرورت ریاست . . .

Back to tenders